Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd.

  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Agent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 20 million-35 million
Rok założenia 2010
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

O nas

Wuxi ShiLong Co., Ltd zajmuje się przemysłem stalowym od ponad 11 lat.Znajduje się w Jiangsu, prowincja Wuxi, Chiny. Tylko 15 minut od stacji kolejowej dużych prędkości Wuxi. Dzięki wysokiemu standardowi jakości, skrupulatnemu wykonaniu, ścisłej kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze, ShiLong ma na celu zapewnienie naszym klientom, dystrybutorom i dostawcom wygranej wygrać współpracę.

 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 0     Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 1

Nasze produkty

Jesteśmy znani w naszym kraju z dobrej reputacji, wysokiej jakości produktów, solidnej wytrzymałości i niższej ceny.Nasze produkty obejmują walcowaną na zimno / gorąco walcowaną blachę ze stali nierdzewnej, cewkę ze stali nierdzewnej, blachę ze stali nierdzewnej dla wielu krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw stalowych, w tym Shanxi Tisco. Zhangjiagang Pohang Iron & Steel Co., LTD.(ZPSS), Shanghai Baosteel Co., LTD ., Ningbo Baoxin Iron & Steel Co., LTD., region Tajwanu, Chiny kontynentalne oraz wiele innych krajów i regionów.Produkty te są stosowane w inżynierii, kopalniach węgla, tekstyliach, energetyce, kotłach, maszynach, przemyśle wojskowym i innych dziedzinach.

 

  Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 2   Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 3


Utrzymujemy również relacje biznesowe z kilkoma chińskimi przedsiębiorstwami kontrolowanymi przez państwo (China Railway 11 Bureau Group Co., Ltd. i China Railway 10 Bureau Construction Co., Ltd. itp.) - krajowy projekt budowy kolei dużych prędkości (część Jinan), krajowe projekty budowy kolei dużych prędkości Zhangjiakou Hohhot w Chinach, dostarczanie materiałów związanych ze stalą do projektu budowlanego.

Certyfikat jakości

 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 4

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 5

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 6

Magazyn

Mamy wystarczającą ilość blach stalowych w magazynie, możemy natychmiast rozpocząć cięcie, co może zmusić nas do wysłania dostawy w ciągu 7-15 dni (w zależności od konkretnej sytuacji).

 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 7 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 8  

 Pakiety

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 9  Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 10

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 11  Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 12

 

Sprzedaż i serwis
Nasze produkty zostały wywiezione za granicę, w tym do Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej.Poza rynkiem zagranicznym prowadzimy również duży handel krajowy, który obejmuje dostawy materiałów stalowych dla kilku chińskich projektów budowy infrastruktury krajowej.


Nasze usługi
Usługa przedsprzedażna; Bezpłatna próbka.Jeśli klient ma zapotrzebowanie na próbkę, możemy dostarczyć próbkę za darmo.
Obsługa sprzedaży; specjalny proces.Możemy zapewnić inną usługę procesową.Takie jak: cięcie, gięcie, polerowane, kolorowe, ocynkowane.
Obsługa posprzedażna: Dbamy o dobrą jakość naszych produktów.Wszelkie problemy z jakością zajmiemy się natychmiast, strata z powodu jakości, zrekompensujemy klientowi.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

 

Historia

Główna linia kultury ShiLong i podstawowe wartości ShiLong są głębokim podsumowaniem historii i ogólności kultury Baosteel, obejmując i dziedzicząc doskonałe tradycje kulturowe ShiLong oraz wnosząc kulturę ShiLong na nowy poziom i wkraczając w nową sferę.


Niezależnie od tego, czy jest to kultura okresu przedsiębiorczości, kultura rozwoju i okresu przejściowego, czy kultura okresu integracji, kultura nowej rundy rozwoju, wszystkie one odzwierciedlają podstawowe cechy kultury ShiLong:

to dusza zarządzania, a zarządzanie ShiLong jest nośnikiem kultury.Kultura ShiLong jest współmierna do poziomu rozwoju ShiLong, dostosowuje się do środowiska, z którym mierzy się ShiLong, i jest spójna z celami, do których dąży ShiLong.Rozwój ShiLong jest nierozerwalnie związany ze wspieraniem zaawansowanej kultury, a kultywacja zaawansowanej kultury jest nierozerwalnie związana z gwarancją zaawansowanego zarządzania.Tylko kultura zintegrowana z praktyką zarządzania przedsiębiorstwem jest kulturą realną;rozwój kultury firmowej nie tylko zachowuje ciągłość treści podstawowych, ale także odzwierciedla postęp poszczególnych treści z biegiem czasu.Rdzeń kultury Jinlai zawsze obraca się wokół głównej linii „ścisłego i wymagającego ducha, ścieżki uczenia się i innowacji, dążenia do pierwszorzędnego celu”.

Postęp:

2010 Założenie firmy Wuxi ShiLong Steel Co., Ltd. Zaczęło się dostarczać produkty ze stali o różnych materiałach.

2012 Ministerstwo Handlu Zagranicznego utworzyło, nasz produkt jest szeroko sprzedawany na rynku krajowym i planuje wejść na rynek globalny.

2013- Wchodząc na rynek Ameryki Północnej, nasze produkty wygenerowały roczną sprzedaż przekraczającą 5 milionów dolarów

2013 Zostań agentem TISCO,ZPSS,TSINGSHAN i tak dalej.

20162014- Poszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych kwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie.

2018 ShiLong przeniósł się do nowego biurowca ze względu na ekspansję skali.

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 0 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 1
Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 2Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 3
Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 4 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 5 

Usługa

Najlepsza usługa Wuxi ShiLong

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne / Niska cena Znakowanie próbek.

ShiLong oferuje 12-godzinną szybką odpowiedź przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje.Dla naszych klientów dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

W przypadku konwencjonalnych wyrobów stalowych dostarczamy próbki bezpłatnie, a klienci płacą za fracht.W przypadku towarów niestandardowych dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć próbki, a klient musi zapłacić opłatę za formę i fracht.

Usługa testowania jakości

Po masowej produkcji możemy w miarę możliwości ubiegać się o certyfikat kontroli jakości strony trzeciej.W tym między innymi SGS, BV. W przypadku niektórych krajów importują niezbędne certyfikaty odprawy celnej, prosimy o wcześniejsze poinformowanie sprzedawcy, aby uniknąć niepotrzebnych sporów po wyprodukowaniu towarów.

Szybka dostawa w 5-7 dni

Mamy masową produkcję oraz zapasy i gotowe produkty, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni.W przypadku dużej ilości i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako priorytetowego klienta i po raz pierwszy wyprodukujemy Twój ładunek.

24-godzinny serwis posprzedażny

Bezpłatna naprawa gwarancyjna: Dla różnych materiałów towarów mamy różny termin przydatności do spożycia, przed złożeniem zamówienia możesz skonsultować się ze sprzedawcą..Nigdy nie zwalniamy naszej odpowiedzialności z tytułu wad produktu.

Czas odpowiedzi: W dowolnym momencie będziemy śledzić morską podróż towarów i poinformujemy klienta, aby przygotował się do odbioru towaru z wyprzedzeniem.Po otrzymaniu towaru, jeśli w każdej chwili można znaleźć jakiekolwiek problemy, skontaktuj się ze sprzedawcą.Jesteśmy online 24 godziny na dobę.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszych wyrobów stalowych prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania na nasz e-mail: sales23@xjxsteel.com i czekamy na współpracę z Tobą.

 
 

Nasz zespół

Wuxi ShiLongFirma posiada przedsiębiorczy zespół złożony z wysoko wykształconych i wysokiej jakości talentów, których lider jest absolwentem międzynarodowego kierunku handlu na Uniwersytecie Tsinghua.Zaangażowany w handel zagraniczny od 10 lat, bardzo dobrze pracował również w hucie stali, znajomości stali i rynku. Posiadamy Dep. F&D, QC Dep., Aftersale service Dep. i Sales Dep., jako rozszerzenie naszej działalności , zapraszamy więcej przyjaciół.

Szkoleniejest kursem podstawowym dla wszystkich członków i zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam doskonalić nasze umiejętności i Pozwól nam odnaleźć piękno życia.Cenimy sobie czas, który wspólnie uczymy się i uczymy.

Na początku każdego miesiąca ustalimy własne cele i z góry ustalimy nagrody.Jeśli jakaś grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy.Kolorowe zajęcia na świeżym powietrzu.Ciesz się życiem.

                    Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 0

Zostaw wiadomość