Linia produkcyjna

  • Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna producenta
  • Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna producenta
  • Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna producenta
  • Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna producenta
  • Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna producenta
  • Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna producenta

Nasza firma zajmuje się branżą stalową od ponad 10 lat. Pełne doświadczenia i silne relacje biznesowe z naszymi klientami i fabrykami.A nasze produkty obejmują blachę ze stali ocynkowanej, wzorzystą blachę ze stali ocynkowanej, stal kątową, cewkę ze stali ocynkowanej, ocynkowaną rurę kwadratową, ocynkowany pręt anioła, ocynkowaną stal kanałową, płytę ze stopu, płytę zbiornika wysokociśnieniowego, ocynkowaną stalową rurę i odporną na zużycie blachę stalową hardox .

Głównym zadaniem stalownictwa jest dostosowanie zawartości węgla i pierwiastków stopowych w stali do określonego zakresu zgodnie z wymaganiami jakości produkowanej stali oraz zmniejszenie zawartości zanieczyszczeń takich jak P, S, H, O , a N do dopuszczalnego Poniżej limitu.Proces wytwarzania stali jest zasadniczo procesem utleniania.Nadmiar węgla we wsadzie jest utleniany i spalany w gazowy CO w celu ucieczki, a inne Si, P, Mn i inne składniki utleniają się i wchodzą do żużla.Część S wchodzi do hutniczego żużla, a część wytwarza SO2 i jest odprowadzana.Gdy skład i temperatura stopionej stali osiągną wymagany proces, stal może być gwintowana.Jednak w celu usunięcia nadmiaru tlenu ze stali i dostosowania jej ogólnego składu chemicznego można dodać odtleniacze i stopy żelaza lub pierwiastki stopowe.

Po serii zabiegów, takich jak odsiarczanie i blokowanie żużla, dostarczone roztopione żelazo można wlać do konwertora jako główny wsad.Ponadto zostanie dodanych mniej niż 10% złomu stalowego.Następnie do konwertora wdmuchiwany jest tlen w celu spalenia, nadmiar węgla w stopionym żelazie ulegnie utlenieniu i uwolniona zostanie duża ilość ciepła.Gdy sonda zmierzy określoną przez nas niską zawartość węgla, przestanie wdmuchiwać tlen i opukiwać stal.Ogólnie w kadzi wymagane są operacje takie jak odtlenianie i dostosowanie składu;następnie zwęgloną łuskę ryżu wyrzuca się na powierzchnię roztopionej stali, aby zapobiec ponownemu utlenieniu roztopionej stali, i można ją wysłać do obszaru ciągłego odlewania lub odlewania ciśnieniowego.W przypadku niektórych gatunków stali o wyższych wymaganiach można zwiększyć dolne przedmuchiwanie argonem, obróbkę próżniową RH, natryskiwanie proszkowe (natryskiwanie proszku SI-CA i wapna modyfikowanego), co może skutecznie zmniejszyć zawartość gazu i wtrąceń w stali, a ponadto redukcji węgla i siarki.Po tych zabiegach uszlachetniania poza piecem, skład może być ostatecznie dopracowany, aby zaspokoić nasze zapotrzebowanie na stal wysokiej jakości.

                             Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Główne metody przetwarzania stali:
Walcowanie: Metalowy półfabrykat przechodzi przez szczelinę między parą obracających się rolek (w zależności od wymagań może mieć różne kształty).Dzięki ściskaniu rolek zmniejsza się przekrój materiału i zwiększa się długość.Jest to również najczęściej stosowana produkcja do produkcji stali.Metoda stosowana głównie do produkcji profili, płyt i rur.Podzielony na walcowanie na zimno i walcowanie na gorąco.
Kucie: Metoda obróbki ciśnieniowej, która wykorzystuje ruch posuwisto-zwrotny młotka kuźniczego lub nacisk prasy, aby zmienić półfabrykat na potrzebny nam kształt i rozmiar.Ogólnie podzielony na kucie swobodne i kucie matrycowe, jest często używany do produkcji niektórych dużych materiałów, kęsów i innych materiałów o stosunkowo dużych wymiarach przekroju.
Rysowanie: Jest to metoda przetwarzania, w której walcowane półfabrykaty metalowe (formy, rury, produkty itp.) są przeciągane przez otwór matrycy w celu zmniejszenia przekroju i zwiększenia długości.Ta metoda jest najczęściej stosowana do obróbki na zimno.
Wytłaczanie: Jest to metoda przetwarzania, w której metal jest umieszczany w zamkniętym cylindrze do wytłaczania, a na jeden koniec wywierany jest nacisk w celu wytłoczenia metalu z określonego otworu matrycy w celu uzyskania gotowego produktu o tym samym kształcie i rozmiarze.Ten rodzaj metody produkcji jest najczęściej używany do produkcji materiałów metalicznych z metali nieżelaznych.

                              Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

OEM / ODM

PIŁOWANIE PRODUKCYJNE

Piłowanie produkcyjne służy do cięcia wyrobów długich z węgla, stali nierdzewnej i aluminium na niestandardowe długości.Tolerancje cięcia wynoszą zwykle +/- 1/16”, z możliwością zmian dla różnych produktów i gotowej długości.

                                     Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

 

CIĘCIE POD KĄTEM

Oprócz cięcia prostego firma O'Neal Steel oferuje cięcie ukośne standardowe i złożone.Cięcie piłą ukośną umożliwia użytkownikom końcowym zamawianie materiałów w formie zestawu i dostarczanie im elementów przyciętych na wymiar i gotowych do spawania.

Cięcie ukośne jest generalnie stosowane do:

· Spawanie i produkcja

· Ramy, stoły i prace konstrukcyjne

· Budowa maszyn

· Sprzęt automatyki

· Naprawa sprzętu rolniczego/przemysłowego

 

CIĘCIE PLAZMOWE

Cięcie plazmowe jest zwykle stosowane do metalu o grubości około ½” i może być stosowane do wysokiej jakości cięcia stali węglowej, stali nierdzewnej i aluminium.

                                    Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

KORZYŚCI Z USŁUG CIĘCIA PLAZMOWEGO

  Różne zalety cięcia plazmowego w standardowej i wysokiej rozdzielczości to:

· Szybkość – Szybkość cięcia i przebijania w cięciu plazmowym jest kilka razy większa niż w przypadku cięcia tlenowo-paliwowego.Szybsze cięcie zwiększa produktywność i bardziej satysfakcjonuje klientów, ponieważ skraca czas potrzebny na dostarczenie części.

· Precyzja — usługi cięcia plazmowego oferowane przez firmę O'Neal Steel są niezwykle dokładne.Nasi doświadczeni operatorzy mogą osiągnąć jedne z najwęższych tolerancji w branży, zapewniając najlepszy możliwy produkt.

· Wszechstronność – cięcie plazmowe może być stosowane do cięcia różnych rodzajów metali, takich jak stal węglowa, stal nierdzewna, aluminium, miedź i wiele innych.

· Opłacalność – Szybkość, precyzja i wszechstronność oferowane przez usługi cięcia plazmowego firmy O'Neal to bardzo ekonomiczna metoda cięcia.Zapewnia wysoką rozdzielczość i możliwości ukosowania konturowego zgodnie z dokładnymi specyfikacjami przy możliwie najniższych kosztach.

Cięcie plazmowe jest powszechnie stosowane do materiałów w następujących gałęziach przemysłu:

· Rolnictwo

· Motoryzacja

· Budownictwo komercyjne

· Nawóz płynny

· Marine

· Medycyna

· Petrochemia

· Oznakowanie

STANDARDOWE SPECYFIKACJE CIĘCIA PLAZMOWEGO

Poniżej znajdują się standardowe specyfikacje dotyczące cięcia plazmowego wysokiej rozdzielczości aluminium, stali nierdzewnej i stali węglowej.

 
 

CIĘCIE TLENOWE

Cięcie tlenem, znane również jako cięcie płomieniowe, jest najszerzej stosowanym przemysłowym procesem cięcia termicznego.Proces jest używany do cięcia płyt węglowych o grubości od 5/8” do 12” i istnieje kilka opcji konstrukcji paliwa i dyszy, które mogą znacznie poprawić jakość i szybkość cięcia.Jest również opłacalny, ponieważ może być używany ręcznie lub zmechanizowany.

O'Neal może wycinać części z Twoich rysunków za pomocą DXF lub programowania ręcznego.

                                          Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

PROCES CIĘCIA W PALIWIE TLENOWYM

Mieszanina tlenu i wybranego paliwa gazowego podgrzewa metal do jego temperatury zapłonu (która jest znacznie poniżej jego temperatury topnienia).Strumień czystego tlenu jest kierowany do wstępnie ogrzanego obszaru, katalizując intensywną egzotermiczną reakcję chemiczną między tlenem a metalem, w wyniku której powstaje żużel lub tlenek żelaza.Strumień tlenu następnie wydmuchuje ten tlenek żelaza, co pozwala strumieniowi przebić się przez materiał i kontynuować przecinanie metalu.

Aby cięcie tlenowe mogło działać, należy spełnić wymagania:

· Temperatura zapłonu materiału musi być niższa niż jego temperatura topnienia.Jeśli nie, materiał stopi się, zanim będzie można wykonać jakiekolwiek cięcie płomieniowe.

· Temperatura topnienia tlenku musi być niższa niż temperatura topnienia otaczającego materiału, aby umożliwić wydmuchanie go przez strumień tlenu.

· Reakcja utleniania pomiędzy strumieniem a metalem musi być wystarczająca do utrzymania temperatury zapłonu.

· Powinny powstawać niewielkie ilości gazowych produktów reakcji, aby tlen do cięcia nie był w żaden sposób rozcieńczany.

Najczęściej stosowanymi gazami opałowymi do cięcia tlenowo-paliwowego są:

· Acetylen

· Propan

· MAPP (metyloacetylen-propadien)

· Propylen

· Gazu ziemnego

DLACZEGO CIĘCIE TLENU?

Cięcie tlenem to znacznie więcej niż tylko opłacalność.Zapewnia wysokiej jakości cięcie i gładkie, pionowe płaszczyzny cięcia na powierzchni materiału.Wysoki wkład ciepła w procesie umożliwia zwęglenie i utwardzenie w obszarze dotkniętym ciepłem.

 

ŚCINANIE METALU

Metal Shearing to proces wytwarzania metalu do cięcia prostych linii na płaskim materiale metalowym.

W procesie ścinania górna i dolna część oraz ostrze przepychają się obok siebie, przy czym odstęp między nimi jest z góry określony wymaganym przesunięciem.Jest to wstępny krok w przygotowaniu materiału do procesów tłoczenia lub tłoczenia i służy do cięcia blachy z większego materiału, np. z rolki.

                                                         Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

ATRYBUTY PROCESU ŚCINANIA METALU

  · Zapewnia możliwość wykonywania cięć w linii prostej na arkuszach płaskich

· Metal jest umieszczany pomiędzy dwoma ostrzami: jednym górnym i jednym dolnym ostrzem.Jedno z ostrzy zazwyczaj pozostaje nieruchome.

· Zajmuje miejsce na maszynie powszechnie nazywanej nożycami mechanicznymi lub nożycami pod kątem prostym.Maszyna ta może być obsługiwana ręcznie lub hydraulicznie, elektrycznie lub pneumatycznie.

· Potrafi ciąć na raz stosunkowo małe odcinki materiału, ponieważ ostrza tnące mogą być montowane pod kątem.Zmniejsza to ogólną siłę ścinającą potrzebną do każdego projektu.

· Posiada znak towarowy produkcji zadziorów i zdeformowanych krawędzi metalowych.

Firma O'Neal oferuje usługi cięcia metalu w przypadku blach i płyt ze stali węglowej, stali nierdzewnej i aluminium o grubości ½” lub mniejszej.Dostępna jest również zmiana kwadratu, która pozwala na węższe tolerancje.

CIĘCIE LASEROWE

  Cięcie laserowe działa poprzez kierowanie wyjścia lasera o dużej mocy przez optykę.O'Neal oferuje wysokiej jakości usługi cięcia laserowego stali do obróbki blach i blach ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium.Lasery stalowe są zaprojektowane do precyzyjnego prowadzenia najwęższej części wiązki, aby zapewnić czyste cięcie.W porównaniu z innymi procesami cięcia płomieniowego, cięcie laserowe ma najmniejszą strefę cięcia pod wpływem ciepła.

                                    Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 4
 

ZALETY CIĘCIA LASEROWEGO STALI:

· Zbudowany z myślą o najwyższych możliwych poziomach precyzji dla wysokiej jakości, dokładnych cięć

· Wysoka prędkość cięcia

· Minimalne sprzątanie

· Wąska szerokość rzazu

· Lepsza jakość krawędzi

· Potrafi wycinać skomplikowane kształty do potrzeb klienta

 

FORMOWANIE CNC

 
                                            Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 5

Formowanie CNC na naszych prasach krawędziowych CNC.Programowanie CNC umożliwia programowanie komputerowe sekwencji gięcia w celu uzyskania spójnych produktów końcowych w całym cyklu produkcyjnym.Usługi formowania są dostępne dla produktów węglowych, ze stali nierdzewnej i aluminium.

 

USŁUGI OBRÓBKI STALI

Usługi obróbki skrawaniem i formowania w celu zapewnienia niestandardowych rozmiarów lub kształtów wymaganych do konkretnego zastosowania.Oferujemy:


                                                                Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 6

 Cięcie laserowe, cięcie tlenowe, cięcie plazmowe, cięcie, piłowanie, formowanie

Nasz personel ma doświadczenie w pracy ze wszystkimi rodzajami metali i dostarczy Państwu produkty metalowe, które spełniają dokładnie Państwa specyfikacje.Możemy przetwarzać ilości od krótkich serii do pełnych serii produkcyjnych.Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niestandardowej długości elementu rurowego w produkcie końcowym, czy niestandardowej blachy stalowej do operacji tłoczenia, możemy dostarczyć Ci konkretny produkt węglowy, nierdzewny lub aluminiowy, którego potrzebujesz.

Zostaw wiadomość