Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd.

  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
  • Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Agent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 20 million-35 million
Rok założenia 2010
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

O nas

Wuxi ShiLong Co., Ltd zajmuje się przemysłem stalowym od ponad 11 lat.Znajduje się w Jiangsu w prowincji Wuxi w Chinach. Tylko 15 minut od dworca kolejowego Wuxi High Speed. Dzięki wysokiemu standardowi jakości, starannemu wykonaniu, ścisłej kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze, ShiLong ma na celu zapewnienie naszym klientom, dystrybutorom i dostawcom wygranej- wygraj współpracę.

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 0 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 1

Nasze produkty

Jesteśmy znani w naszym kraju z dobrej reputacji, wysokiej jakości produktów, solidnej wytrzymałości i niższej ceny.Nasze produkty obejmują blachę ze stali nierdzewnej walcowaną na zimno / gorąco, cewkę ze stali nierdzewnej, blachę ze stali nierdzewnej dla wielu krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw stalowych, w tym Shanxi Tisco.Zhangjiagang Pohang Iron & Steel Co., LTD. (ZPSS), Shanghai Baosteel Co., LTD ., Ningbo Baoxin Iron & Steel Co., LTD., region Tajwanu, Chiny kontynentalne i wiele zagranicznych krajów i regionów.Produkty te znajdują zastosowanie w inżynierii, kopalniach węgla, tekstyliach, energetyce, kotłowniach, maszynach, przemyśle wojskowym i innych dziedzinach.

 

  Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 2   Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 3


Utrzymujemy również relacje biznesowe z kilkoma chińskimi przedsiębiorstwami państwowymi (China Railway 11 Bureau Group Co., Ltd. i China Railway 10 Bureau Construction Co., Ltd., itp.) i wzięliśmy udział w szczycie Pekin-Szanghaj - krajowy projekt budowy szybkiej kolei (część Jinan), krajowe projekty budowy kolei dużych prędkości Zhangjiakou Hohhot w Chinach, dostarczanie materiałów związanych ze stalą do projektu budowlanego.

Certyfikat jakości

 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 4

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 5

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 6

Magazyn

Mamy wystarczającą ilość arkuszy stalowych na magazynie, możemy natychmiast rozpocząć cięcie, co może sprawić, że przesyłka zostanie wysłana w ciągu 7-15 dni (w zależności od konkretnej sytuacji).

 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 7 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 8  

 Pakiety

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 9  Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 10

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 11  Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 12

 

Sprzedaż i serwis
Nasze produkty zostały wywiezione za granicę, w tym do Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej.Oprócz rynku zagranicznego, prowadzimy również dużą część handlu krajowego, który obejmuje dostarczanie materiałów stalowych dla kilku chińskich krajowych projektów budowlanych infrastruktury.


Nasze usługi
Usługa przedsprzedażna ;Bezpłatna próbka.Jeśli klient wymaga próbki, możemy dostarczyć próbkę za darmo.
Obsługa sprzedaży ;Proces specjalny.Możemy zapewnić inną obsługę procesu.Na przykład: cięcie, gięcie, polerowanie, kolorowanie, cynkowanie.
Obsługa posprzedażna: Dbamy o dobrą jakość naszych produktów.Wszelkie problemy z jakością rozwiążemy natychmiast, straty z powodu jakości, zrekompensujemy klientowi.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, prosimy o kontakt.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

 

Historia

Główna linia kultury ShiLong i podstawowe wartości ShiLong są głębokim podsumowaniem historii i ogólności kultury Baosteel, obejmując i dziedzicząc doskonałe tradycje kulturowe ShiLong oraz wnosząc kulturę ShiLong na nowy poziom i wkraczając w nową sferę.


Niezależnie od tego, czy jest to kultura okresu przedsiębiorczości, kultura rozwoju i okresu przejściowego, czy kultura okresu integracji, kultura nowej rundy rozwoju, wszystkie one odzwierciedlają podstawowe cechy kultury ShiLong:

to dusza zarządzania, a zarządzanie ShiLong jest nośnikiem kultury.Kultura ShiLong jest współmierna do poziomu rozwoju ShiLong, dostosowuje się do środowiska, z którym mierzy się ShiLong, i jest spójna z celami, do których dąży ShiLong.Rozwój ShiLong jest nierozerwalnie związany ze wspieraniem zaawansowanej kultury, a kultywacja zaawansowanej kultury jest nierozerwalnie związana z gwarancją zaawansowanego zarządzania.Tylko kultura zintegrowana z praktyką zarządzania przedsiębiorstwem jest kulturą realną;rozwój kultury firmowej nie tylko zachowuje ciągłość treści podstawowych, ale także odzwierciedla postęp poszczególnych treści z biegiem czasu.Rdzeń kultury Jinlai zawsze obraca się wokół głównej linii „ścisłego i wymagającego ducha, ścieżki uczenia się i innowacji, dążenia do pierwszorzędnego celu”.

Postęp:

2010 Założenie firmy Wuxi ShiLong Steel Co., Ltd. Zaczęło się dostarczać produkty ze stali o różnych materiałach.

2012 Ministerstwo Handlu Zagranicznego utworzyło, nasz produkt jest szeroko sprzedawany na rynku krajowym i planuje wejść na rynek globalny.

2013- Wchodząc na rynek Ameryki Północnej, nasze produkty wygenerowały roczną sprzedaż przekraczającą 5 milionów dolarów

2013 Zostań agentem TISCO,ZPSS,TSINGSHAN i tak dalej.

20162014- Poszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych kwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie.

2018 ShiLong przeniósł się do nowego biurowca ze względu na ekspansję skali.

Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 0 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 1
Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 2Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 3
Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 4 Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 5 

Usługa

Najlepsza usługa Wuxi ShiLong

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne / Niska cena Znakowanie próbek.

ShiLong oferuje 12-godzinną szybką odpowiedź przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje.Dla naszych klientów dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

W przypadku konwencjonalnych wyrobów stalowych dostarczamy próbki bezpłatnie, a klienci płacą za fracht.W przypadku towarów niestandardowych dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć próbki, a klient musi zapłacić opłatę za formę i fracht.

Usługa testowania jakości

Po masowej produkcji możemy w miarę możliwości ubiegać się o certyfikat kontroli jakości strony trzeciej.W tym między innymi SGS, BV. W przypadku niektórych krajów importują niezbędne certyfikaty odprawy celnej, prosimy o wcześniejsze poinformowanie sprzedawcy, aby uniknąć niepotrzebnych sporów po wyprodukowaniu towarów.

Szybka dostawa w 5-7 dni

Mamy masową produkcję oraz zapasy i gotowe produkty, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni.W przypadku dużej ilości i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako priorytetowego klienta i po raz pierwszy wyprodukujemy Twój ładunek.

24-godzinny serwis posprzedażny

Bezpłatna naprawa gwarancyjna: Dla różnych materiałów towarów mamy różny termin przydatności do spożycia, przed złożeniem zamówienia możesz skonsultować się ze sprzedawcą..Nigdy nie zwalniamy naszej odpowiedzialności z tytułu wad produktu.

Czas odpowiedzi: W dowolnym momencie będziemy śledzić morską podróż towarów i poinformujemy klienta, aby przygotował się do odbioru towaru z wyprzedzeniem.Po otrzymaniu towaru, jeśli w każdej chwili można znaleźć jakiekolwiek problemy, skontaktuj się ze sprzedawcą.Jesteśmy online 24 godziny na dobę.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszych wyrobów stalowych prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania na nasz e-mail: sales23@xjxsteel.com i czekamy na współpracę z Tobą.

 
 

Nasz zespół

Wuxi ShiLongFirma posiada przedsiębiorczy zespół złożony z wysoko wykształconych i wysokiej jakości talentów, których lider jest absolwentem międzynarodowego kierunku handlu na Uniwersytecie Tsinghua.Zaangażowany w handel zagraniczny od 10 lat, bardzo dobrze pracował również w hucie stali, znajomości stali i rynku. Posiadamy Dep. F&D, QC Dep., Aftersale service Dep. i Sales Dep., jako rozszerzenie naszej działalności , zapraszamy więcej przyjaciół.

Szkoleniejest kursem podstawowym dla wszystkich członków i zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam doskonalić nasze umiejętności i Pozwól nam odnaleźć piękno życia.Cenimy sobie czas, który wspólnie uczymy się i uczymy.

Na początku każdego miesiąca ustalimy własne cele i z góry ustalimy nagrody.Jeśli jakaś grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy.Kolorowe zajęcia na świeżym powietrzu.Ciesz się życiem.

                    Chiny Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. profil firmy 0

Zostaw wiadomość