Do otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 4 lutego pozostało 50 dni

December 16, 2021
najnowsze wiadomości o firmie Do otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 4 lutego pozostało 50 dni
XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie, którego otwarcie zaplanowano na piątek 4 lutego, a zakończenie w niedzielę 20 lutego 2022 r. Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie odbędą się 7 imprez, 15 imprez i 109 imprez.Pekin jest gospodarzem wszystkich imprez lodowych;Yanqing Competition Area odpowiada za zawody bobslejowe, saneczkarskie i alpejskie;Dzielnica Chongli w Zhangjiakou jest odpowiedzialna za wszystkie wydarzenia związane ze śniegiem, z wyjątkiem odśnieżania, saneczkarstwa i narciarstwa alpejskiego.
 
17 września 2021 r. ukazało się hasło przewodnie Zimowych Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Pekinie – „Razem ku przyszłości”.18 października w Grecji zapalono płomień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.20 października do Pekinu dotarł płomień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.
 
Rekrutacja wolontariuszy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Pekinie 2022 została w zasadzie zakończona, a szkolenie wolontariuszy do Igrzysk trwa.15 listopada na platformie został oficjalnie uruchomiony nowy teledysk promujący hasło przewodnie Zimowych Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2022 „Razem w przyszłość”.
16 listopada 2010 r. w Chińskim Centrum Kultury w Paryżu we Francji odbyła się konferencja „Razem dla przyszłości — promocja Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie”.W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób ze środowisk kulturalnych, artystycznych i sportowych Chin i Francji, a także przedstawiciele Chińczyków z zagranicy.Rankiem 3 grudnia w Biurze Informacyjnym Rady Państwa odbyła się konferencja prasowa.Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022 mają się rozpocząć 4 lutego i zakończyć 20 lutego. Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie mają się rozpocząć 4 marca i zakończyć 13 marca.
 
To zawody dla sportowców.Zapraszamy przyjaciół z całego świata do świętowania wielkiego wydarzenia w Pekinie, jednocześnie wykonując dobrą robotę w zapobieganiu epidemii.