Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ 304 stainless steel coil ] mecz 398 produkty.
GB JIS 202 Tłoczenie blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
ODM GB 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Niestandardowy rozmiar Mirror BA Plate
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316/430 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
Grubość 0,12-3,0 mm 310S 309 Blacha ze stali walcowanej na zimno 2B Powierzchnia BA
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B/BA/Lustro/HL/Nr 1 |
Klasa spożywcza Grubość 0,35 mm Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 316
| Materiał: | 304/316/316L |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3,0 mm |
| Szerokość: | 1000mm-4000mm |
430 4X8 Lustro ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Dostosowane
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 316Ti 4x8 cali z powierzchnią 2B
| Standard: | ASTM, JIS DIN, GB, AISI |
|---|---|
| Stopień: | 316L, 316Ti |
| Wykończenie powierzchni: | BA / nr 4 / 1D /2D / 2B |
Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 18 mm 310s Blacha walcowana na zimno Niestandardowy DIN
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316 |
| Grubość: | 20-100mm |
Arkusz SS Grubość 0,8 mm Walcowany na zimno Duplex 430 Nierdzewna jasna wyżarzona płyta
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | SUS 430 |
| Grubość: | 0,3/0,8 mm |
304 304l 301 Taśma ze stali nierdzewnej hartowanej sprężynowo 5mm
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek stali: | Q195, Q235, SPCC, 65Mn, 40CR, S45C, CK75.... |
| technik: | Walcowane na zimno |
8k Finish 1/4 "316 Płyty ze stali nierdzewnej o grubości 15 mm
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Szerokość: | 1240-2000mm |
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |

