Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ 316 stainless steel plate ] mecz 356 produkty.
Ss 316 304 2b Płytka ze stali nierdzewnej odporna na korozję powierzchniową i wysoką temperaturę
| Zastosowanie: | Budownictwo/dekoracja/naczynia kuchenne/przemysł chemiczny |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna/krawędź szczeliny |
| Kod HS: | 7219340000 |
2B Mill Finish Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej SS316 316L 100MM ASTM
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 316 317 321 310 309 410 420 |
| Grubość: | 0,15 mm-25 mm |
ASTM Perforowana siatka ze stali nierdzewnej 0,5 Mm SS201 SS410 Lustro polerowane
| Standard: | ASTM (JIS, SUS) |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Grubość: | 0,10 mm-15,0 mm |
0.3mm 0,5mm 1mm 3mm płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 2b Ba 430 321 201 nierdzewna
| Dostosowany rozmiar: | szerokość 100-1500mm, długość 500-6500mm |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Słowo kluczowe: | Płyta ze stali nierdzewnej |
Blacha ze szczotkowanej stali nierdzewnej z wykończeniem walcowanym 220 - 3000 mm 2B AISI 316 316L A240
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | 316 316L |
| Grubość: | 6/8/9/10/12mm |
0,5 - 500 mm Dostosowane blachy ze stali nierdzewnej 304 316 309 BA 2B Wykończenie walcowane na zimno
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | ASTM 304 316 309 |
| Grubość: | 0,5-500 mm lub niestandardowy rozmiar |
Metalowa blacha ze stali nierdzewnej Tisco 14ga 304 316 310S 317 Walcowana na zimno 16 Gauge
| Standard: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
ASTM JIS Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej En Standard 2,5 mm 201 316
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 201.316.304.316L |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm |
2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Inox 201 202 310 316 14ga
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200/300/400 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
SGS 14ga Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 3,0 mm 202 316 310S do ścian kuchennych
| Standard: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200/300 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |

