Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ 316 stainless steel plate ] mecz 356 produkty.
2B Wykończenie blachy walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej 4,0 mm 316L Mill Edge
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316L |
| Grubość: | 4,0-6,0 mm |
316L 904L Cienka blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm do budowy
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 2mm-20mm lub dostosowane |
201 304 430 Lustrzana polerowana blacha ze stali nierdzewnej Fala wodna 4x8 do wewnętrznego panelu ściennego
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 430, 304, 201 |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
304L Duża blacha walcowana na zimno ze stali nierdzewnej 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Gatunek: | 321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 0.12mm-10.0mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 316L 10 mm w gładkiej krawędzi cewki 201 202 304
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 201 202 304 316L |
| Grubość: | 12,0 mm |
AISI EN 310s Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Rozmiar niestandardowy 0,3 - 100 mm Płyta 2D
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 304/310s/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
GB 304 Blachy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 110 mm Odporność na rdzę
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 304 |
| Grubość: | 0,3-110 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej 2D 8K HL 200 BA 2B do dekoracji wnętrz
| Standard: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 200 300 400 seria |
| Grubość: | 1,5 mm lub dostosowane |
Blacha ze stali nierdzewnej klasy TISCO 12,0 mm Płyta SS SS 304 202
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| gatunek: | 304 202 |
| Grubość: | 6-12,0 mm lub jako twoja prośba |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l Lustro Dekoracyjna blacha ze stali nierdzewnej Ss
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |

