Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ 316 stainless steel plate ] mecz 356 produkty.
0,25 Mm 0,2 Mm 0,1 Mm 3mm 302 Arkusze ze stali nierdzewnej 2B Powierzchnia
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 3-15 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 100-500mm |
310S 0,4 mm blacha stalowa walcowana na zimno do dekoracji
| Zastosowanie: | Konstrukcja/dekoracja/przemysł/płyta okrętowa/płyta kontenerowa |
|---|---|
| Po sprzedaży: | Bezwarunkowy zwrot pieniędzy za problemy z jakością |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
ODM GB 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Niestandardowy rozmiar Mirror BA Plate
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316/430 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
Grubość 0,12-3,0 mm 310S 309 Blacha ze stali walcowanej na zimno 2B Powierzchnia BA
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B/BA/Lustro/HL/Nr 1 |
430 4X8 Lustro ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Dostosowane
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
201 420j2 2205 2207 Węzeł nierdzewny Ba 2b 8k nr 4 0,3-4 mm
| Identyfikator cewki: | 508/610mm |
|---|---|
| Waga cewki: | 3-15MT |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Grubość 1,2 mm Walcowana na zimno powierzchnia BA Powierzchnia 410 Blacha stalowa do igły podskórnej
| Standard: | ASTM, JIS DIN, GB, AISI |
|---|---|
| Stopień: | 410/410s/420/430 |
| grubość: | 1,2-3mm |
A283 A306 E34-2 A37-2 Czarna płytka żelaza, płytka stali węglowej walcowana na zimno
| Krawędź: | Młyn, szczelina, okrągły |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm-12000 mm |
| Materiał: | Stal węglowa |
ATSM SUS201 316 430 2B BA Obsługa linii włosowej 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm grubość 304 cebula ze stali nierdzewnej
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, nr 1, lustro, polerowanie, jasne |
| Waga cewki: | 3-8MT |
201 202 304 316 Lustro gorąco-zimno walcowane cewki ze stali nierdzewnej do materiałów budowlanych
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, itd. |
| Szerokość: | 600-1500 mm, można dostosować |

