Pomyślnie podpisałem zamówienie na projekt rządu Kataru --- Płaskie arkusze SS316L

March 24, 2021
najnowsza sprawa firmy na temat Pomyślnie podpisałem zamówienie na projekt rządu Kataru --- Płaskie arkusze SS316L
Zamówienie zakupu płaskich arkuszy SS316L
 
Te zamówienia są przygotowywane na Igrzyska Olimpijskie w Katarze.Do produkcji rur kanalizacyjnych używa się 600 ton płaskich blach ze stali nierdzewnej 316L.
Te stalowe płyty mają cztery grubości 6/8/9/10 mm, a szerokość jest również bardzo wąska i wynosi 225-250 mm. Powierzchnia wszystkich stalowych płyt wymaga powierzchni nr 1, która musi być gładka i nie chropowata.
Ponieważ płaska płyta stalowa jest pierwszym procesem wytwarzania rur kanalizacyjnych, gdy płyta stalowa jest wysyłana do Kataru, do powierzchni stalowej płyty mocuje się warstwę gumy, a następnie do jej ochrony używa się cewki ze stali węglowej. Ponieważ stawia to wysokie wymagania powierzchni blachy stalowej, ponieważ jeśli powierzchnia nie jest wystarczająco gładka, wielokrotnie ociera się o gumę, co powoduje również pękanie gumy.Jeśli jest to powierzchnia chropowata, należy ją dwukrotnie owinąć gumą, co również zwiększy wydatki klienta na gumę.
Ale tym razem nasza produkcja blach stalowych jest bardzo piękna, zajęło nam 40 dni dla 600 ton.Ponieważ klient mieszka teraz w Yiwu w Zhejiang, bardzo wygodnie jest przyjechać do fabryki w celu kontroli.Zawsze chwal nasze towary.
W połowie maja w końcu czekaliśmy, aż masowiec pojedzie do Kataru i otrzymaliśmy obietnicę klienta: po tym, jak ta partia towarów dotrze do rządu Kataru, będziemy nadal szukać nas do zakupu.
 
 
 najnowsza sprawa firmy na temat Pomyślnie podpisałem zamówienie na projekt rządu Kataru --- Płaskie arkusze SS316L  0