Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
201 310s 304 316 Astm Rurociąg ze stali nierdzewnej walcowany na zimno 6 cali Dekoracyjny
| Ciągnione na zimno: | 1-50mm |
|---|---|
| Warunki dostawy: | drogą morską, lotniczą, pociągiem, |
| Średnica: | 12mm-650mm |
GB JIS 202 Tłoczenie blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
309 UNS Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno S30900 do wymiennika ciepła
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 309 |
| grubość: | 0,3-3,0 mm |
310S 309S Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Inox 420 904L Grubość 5 mm
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 0,25 mm-15 mm lub dostosowane |
ASTM A240 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno SUS436L Klasa 3 mm 2D wykończona szczotkowana
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | A240 SUS436L |
| Grubość: | 1-3 mm, 3-10 mm lub dostosowane |
22 Gauge 24 Gauge Blacha stalowa ocynkowana 2 mm G30 Płyta 20 Gauge Walcowana na zimno
| Nazwa produktu: | Blacha ocynkowana |
|---|---|
| Typ: | Blacha stalowa, blacha stalowa ocynkowana |
| Grubość: | 0,2-1,0 mm |
BA Mirror Blacha windy ze stali nierdzewnej 0,5 - 5,0 mm 316 420 310S Płyty walcowane na zimno
| Standard: | AISIDIN, EN, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S |
| Grubość: | 0,5-5,0 mm lub dostosowane |
0,3 mm 0,5 mm Grubość 316Ti 304 301 Wykończenie lustrzane z blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| Materiał: | SS 316TI |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Grubość: | 0,3 mm-5 mm |
A240 Arkusz blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 310S Dekoracja żywności
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 310s |
| Grubość: | 0.15-12mm |
Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 3000 mm 430 Pokrycie ścian 24 Gauge
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 430 |
| Grubość: | 0,5-80mm |

