Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
12.0mm 316 420 Blacha windy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno BA Lustro
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Gatunek: | 304 316 420 |
| Grubość: | 0,5-5,0 mm lub dostosowane |
AISI 302 303 Blacha ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno o grubości 0,15 mm
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Walcowane na zimno cewki powlekane Ppgi Wstępnie malowane cewki o grubości 0,12 mm-6,0 mm
| Standard: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN itp. |
|---|---|
| Szerokość: | 750-1250mm |
| Grubość: | 1 mm-6 mm |
Astm 2b Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 316 Wyżarzona 6000 mm 4 X 8
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316/304 |
| Grubość: | 0,3-1,0 mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 2,0 mm ASTM 201 304 316L Walcowana na zimno 2B BA HL 8K Wykończenie
| Standard: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 201 304 316L |
| Grubość: | 2,0 mm lub dostosowane |
Arkusz pojemnika ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2000 mm 317 310 904L 2205
| Kolor: | jako twoja prośba |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Cewki ze stali nierdzewnej 316L 410 Cewki ze stali nierdzewnej walcowane na gorąco na zimno Klasa 316
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | 1-6 mm lub w razie potrzeby |
| Szerokość: | 20-2000 mm |
Grubość 8 mm AISI 316 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Cena za kg
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| grubość: | 4-10,0 mm |
| Szerokość: | 60-1200mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 4 mm 4 "X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Lustrzana metalowa płyta
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 430 403 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |
Blacha stalowa wolno obracająca się o grubości 1,0 mm 304 316 316L 430 3,0 mm
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | SUS316 |
| Grubość: | 1,0-3,0 mm |

