Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
304l 316l Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Wykończenie szczotkowane 0,1 Mm 0,2 mm 0,05 mm X 100 mm X 2000 mm
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Szerokość: | 1240-2000 mm |
| Długość: | 1000-6000 mm lub niestandardowe |
ASTM A36 Czarne żelazo, płytka walcowana na zimno 0,6 mm
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-6000 mm |
DX51D SGCC Powłoka ze stali ocynkowanej do blachy dachowej walcowanej na zimno
| Spangle typu: | Minimalny Spangle |
|---|---|
| Twardość: | Średnio twardy |
| Korzyść: | Wysoka odporność na korozję |
En 10107 M400-50a Wlewy z stali krzemowej, walcowane na zimno, nieorientowane
| Kolor: | Naturalny kolor |
|---|---|
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, twarde |
| Pozycja: | Norma ISO9001 |
A653M Astm A653 Walcowana na zimno cewka ze stali ocynkowanej Q195 Klasa 50 JIS G3302
| Wygląd: | bańka lub bez bańki |
|---|---|
| Grubość: | 0,15–3 mm |
| kolor: | Srebro |
304 płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 0,3 mm 1 mm 3 mm 5 mm grubość
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
4000 mm blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 34CrNiMo6 Płyty ze stali stopowej
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Długość: | 1000-4000mm |
| Wysyłka: | Spedycja morska |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno OEM 3/16 304 Blacha ze stali nierdzewnej Aisi 304 BA 3mm 5mm i 6mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| koniec: | Wymaganie |
BA 2B Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 0,12 mm - 10,0 mm 304L 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Stopień: | 321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 0,12 mm-10,0 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno z lustrem 304 316L 430 Półtwarda 2B 0,08 mm - 3 mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-6 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |

