Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
Gruba blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno GB 304 0,3 - 200 mm płyta
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
Jasne walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej Ba 0,4 mm - 3 mm 430 316 Frezowanie
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 316 409L 420 |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm do walcowania na zimno |
Grubość 0,1 mm Ss 304 316 310 Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3,0 mm |
| Szerokość: | 50-500mm |
JIS ASTM 304 316 310S Blacha ze stali nierdzewnej z powierzchnią HL
| Materiał: | 304/304L/316/316L/321/309S/310S/904L |
|---|---|
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Długość: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Niestandardowy rozmiar 201 cewki ze stali nierdzewnej z wykończeniem lustrzanym BA do urządzeń mechanicznych
| Stopień: | Seria 200/seria 300/seria 400 |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 3 mm-2000 mm lub dostosowane |
ASTM 201 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Inox Ss 1500 mm 304 316 409L
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Grubość: | 0,2-3,0 lub więcej niż 3,0 mm |
AISI 201 J2 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 1200 mm płaska płyta z polerowaną linią włosów
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| Grubość: | 0,2 mm-3,0 mm |
316 201 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Lustro Pvc 1219 X 2440
| Technika: | ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco. |
|---|---|
| stopień: | 200Seria/300Seria/400Seria |
| Grubość: | 0,1 mm-300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Blacha perforowana ze stali nierdzewnej Aisi 201 4x8 2b Hl Ba o grubości 6 mm
| Technika: | ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco. |
|---|---|
| stopień: | 200Seria/300Seria/400Seria |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
AISI Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie 1219x2438mm 3mm
| Materiał: | 434 |
|---|---|
| Grubość: | 3.0mm |
| Szerokość: | 1220mm |

