Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
2,0 mm 310S 430 Blacha ze stali walcowanej na zimno z 2B BA HL Mirror Metal
| Standard: | SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 304 316 310S 430 |
| Grubość: | 0,1-2,0 mm lub dostosowane |
304 304l 301 Taśma ze stali nierdzewnej hartowanej sprężynowo 5mm
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek stali: | Q195, Q235, SPCC, 65Mn, 40CR, S45C, CK75.... |
| technik: | Walcowane na zimno |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno ze szczeliną krawędziową 3,0 mm do dekoracji
| Kod HS: | 7219340000 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
| Grubość: | 0,25-3,0 mm |
Lustro 2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1,5 mm 1 mm 304 316 430 Krawędź szczelinowa ISO
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Stopień: | ASTM 304 316 430 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |
ASTM JIS Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 1500 mm 201 316 En Standard
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Grubość: | 0,2-3,0 lub więcej niż 3,0 mm |
0,1 mm AISI 904L Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej BA Surface1250X2500mm
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 904L 304L 316L |
| Grubość: | 0,1-0,5 mm |
BA TISCO Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 904L 304L 304 321 316L |
| Grubość: | 0,1-0,5 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 3 mm 10 mm 1/8 "3/16 304 i 316 ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3 mm, 3 mm-100 mm |
| Długość: | 1000–6000 mm |
430 410 Blachy ze stali nierdzewnej na zimno 20 mm 319 SS Plate
| Tolerancja: | -0,75 mm |
|---|---|
| stopień: | 304 316 410 430 s32750 |
| Grubość: | 0,2-20mm |
SS 201 316 310S Blacha ze stali nierdzewnej 3 mm Płyty walcowane na zimno z powierzchnią 2B
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 301 304 310S 316L |
| Grubość: | 3.0mm |

