Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
Astm A240 0,5 mm Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Inox Ss klasy 321 do kotła
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 304 201 316 321 310S |
| Grubość: | 2mm-20mm lub dostosowane |
En 10346 Płytka żelaza galwanizowana, walcowana zimno
| Stop lub nie: | Jest stopem |
|---|---|
| Skończ.: | 2B/BA/HL/NR 4/8K |
| Twardość: | Miękkie, 1/4 twarde, 1/2 twarde, 3/4 twarde, całkowicie twarde |
0,25 mm 201 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej ferrytycznej 202 Plat SS Sheet
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 201-202-304-316-310 |
| Grubość: | 0,25-4,0 mm lub dostosowane |
2.5MM 201 Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 430 Grade 2B BA Mirror Surface Plate
| Standard: | SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 430 |
| Grubość: | 0,3-4,0 mm lub dostosowane |
AISI 410 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1,5 mm 410s Złota płyta z krawędzią szczelinową
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| gatunek: | 410S |
| Grubość: | 5mm 1,5-3,0mm |
Pvd 18k 0,15 mm walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej szczotkowana powierzchnia
| Standard: | SS, AISI, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 316Ti |
| Grubość: | 0,12-3,0 mm lub dostosowane |
Cewka ze stali nierdzewnej o linii włosów 24 cale 301 paski ze stali nierdzewnej 3 mm walcowane na zimno
| Stopień: | Serie 200, 300, 400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,35 mm lub jako żądanie |
| Długość: | 5500 mm na żądanie |
Wlewane na zimno galwanizowane cewki stalowe DX54D Zero Spangle
| Średnica zewnętrzna cewki: | 1000-1500 mm |
|---|---|
| rozciąganie: | 16-30% |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 270-500N/mm2 |
305 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Blacha ze stali nierdzewnej 304l nr 4 Wykończenie nr 1 JIS 2mm 3/8"
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 1-5 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 500-1200mm |
ASTM 201 304 316 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1 mm 2 mm 3 mm 2B Powierzchnia
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 201 304 316 |
| Grubość: | dostosowane, 0,35 mm ~ 0,50 mm |

