Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
ASTM 304 410 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 4 "X8" Lustro z rozciętą krawędzią
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | dostosowane, 0,1-300 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
Grubość 0,12-3,0 mm Hairline Blacha ze stali nierdzewnej Trawiona srebrna płyta dekoracyjna powlekana PVD
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 201 |
| Grubość: | 0,1-300 mm |
Arkusz SS Grubość 0,8 mm Walcowany na zimno Duplex 430 Nierdzewna jasna wyżarzona płyta
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | SUS 430 |
| Grubość: | 0,3/0,8 mm |
304 S32750 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 0,2 mm Super Duplex
| Tolerancja: | -0,75 mm |
|---|---|
| stopień: | 304 316 410 430 s32750 |
| Grubość: | 0,2-20mm |
304 316 201 Ss Płytka 0,5-20 mm Grubość blacha ze stali nierdzewnej Lustro Zakończone płyty ze stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Budownictwo/dekoracja/naczynia kuchenne/przemysł chemiczny |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna/krawędź szczeliny |
| Kod HS: | 7219340000 |
Ss 316 304 2b Płytka ze stali nierdzewnej odporna na korozję powierzchniową i wysoką temperaturę
| Zastosowanie: | Budownictwo/dekoracja/naczynia kuchenne/przemysł chemiczny |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna/krawędź szczeliny |
| Kod HS: | 7219340000 |
Ss Płytka 201 304 316 l 430 Płytka z stali nierdzewnej
| Obróbka krawędzi: | Szczelina, Okrągły, Gratowanie itp. |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Blacha ze stali nierdzewnej 4x8 |
| Port: | Szanghaj |
Astm 410 430 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Powierzchnia 5,0 mm HL Magnetyczna
| Orzecznictwo: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Gatunek: | 430 410 |
| Grubość: | 4,0-12,0 mm |
4x8ft 1045 Płytka ze stali węglowej walcowana na gorąco walcowana na zimno walcowana średnio łagodna stal
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Normalizacja, grzewanie, hartowanie itp. |
| Długość: | 1000mm-12000mm |
304 321 202 Blacha ze stali nierdzewnej 485 mm 0,5 mm Grubość BA 2B Powierzchnia walcowana na zimno
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 304 321 202 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |

