Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
Walcowana na gorąco marynowana i olejowana blacha stalowa w cewce Malowana blacha aluminiowa biała 3015
| Standard: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN itp |
|---|---|
| Szerokość: | 300-2000mm |
| Grubość: | 1-3mm |
B35ah230 Nieorientowana elektryczna płytka stalowa z krzemu do transformatora
| Kolor: | Naturalny kolor |
|---|---|
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, twarde |
| Pozycja: | Norma ISO9001 |
2205 2507 Ss Płytka 8k Lustro Płytka ze stali nierdzewnej Płytka metalowa
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l Lustro Dekoracyjna blacha ze stali nierdzewnej Ss
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
Włókno o wysokiej zawartości węgla Q235 walcowane na gorąco walcowane na zimno blachy ze stali węglowej do płyt kotłowych
| Stop lub nie: | Niestopowe |
|---|---|
| Kolor: | Srebro naturalne |
| Darmowa próbka: | Dostępne, skontaktuj się z nami |
Grubość 1,2 mm Walcowana na zimno powierzchnia BA Powierzchnia 410 Blacha stalowa do igły podskórnej
| Standard: | ASTM, JIS DIN, GB, AISI |
|---|---|
| Stopień: | 410/410s/420/430 |
| grubość: | 1,2-3mm |
0.2-2mm pasek z cewki ze stali nierdzewnej 1.4301 1.4308 stopnia Monel 400 K500 1200mm 1219mm 1250mm
| Identyfikator cewki: | 508/610mm |
|---|---|
| Waga cewki: | 3-15MT |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
201 316 Ss blacha 304 klasy 2b Ba wykończone Ss blacha blacha ze stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Budownictwo/dekoracja/naczynia kuchenne/przemysł chemiczny |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna/krawędź szczeliny |
| Kod HS: | 7219340000 |
ASTM 2-1/2 cala X 6 stóp Rura kwadratowa ze stali miękkiej 25 mm X 1,6 mm S235 S275 S355 Walcowana na zimno
| Standard: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Gatunek: | S355 |
| Kształt: | Kwadrat |
Blacha stalowa ocynkowana Gi walcowana na zimno w cewce SGCH Stal ocynkowana na gorąco
| Powierzchnia: | Czarny galwanizowany płaszcz olejowany |
|---|---|
| Gatunek stali: | SGCC (DX51D+Z) /SGCH(S550+Z) |
| Korzyść: | Wysoka odporność na korozję |

