Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
304 316 3mm walcowana na zimno powierzchnia lustra ze stali nierdzewnej używana do budowy
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 304 304L 316L |
| Grubość: | dostosowane, 0,15-100 mm |
4 "Sch 10 201 304 430 Pręty okrągłe ze stali nierdzewnej z fabrycznymi podstawowymi kolorami
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | 303/304 |
| Długość: | 1000-6000mm |
201 410 Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 430 Grubość 6 mm bez szwu
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 304L 316 316L 410 430 |
| Grubość: | 0,15 mm-10 mm lub dostosowane |
Gl Hdg Gi Secc Sgcc walcowane na zimno/gorąco zanurzone metale Żelazo Galwanizowane
| Odporność na korozję: | Doskonały |
|---|---|
| Trwałość: | Doskonały |
| rozciąganie: | 12%-30% |
Pieczenie ciastek Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 304 2b Blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm #8 Lustro
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 - 3 mm lub niestandardowe |
| Szerokość: | 500-1200 mm |
Astm Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 6 mm 3 mm 304 Blacha ze stali nierdzewnej perforowana
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 1-10 mm lub niestandardowe |
| Szerokość: | 225-500 MM |
2mm 301 304 Blacha ze stali nierdzewnej 430 201 Płyta Martenzytyczne gatunki walcowane na zimno
| Standard: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 301 316 304 |
| Grubość: | 2,0 mm lub jako twoja prośba |
SS304 walcowany na zimno stalowy kanał Stainess U do fotowoltaicznych stentów słonecznych
| Kształt: | Profil-U ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 304SS |
| Rozmiar: | 50*47*4.5mm |
904 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno dla budownictwa Certyfikat CE
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 904 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
ASTM A36 Arkusze ze stali niskowęglowej SS400 Blacha stalowa walcowana na gorąco
| Długość: | Jako wymóg |
|---|---|
| Powierzchnia: | olej, czarny, ocynkowany |
| Uszczelka: | Standardowe opakowanie portu morskiego |

