Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
12,0 mm SS304 Blacha ze stali nierdzewnej Żelazo 202 Wytrawianie do wyżarzania
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 201 316L 310S |
| technik: | Walcowane na zimno |
Blacha ze stali nierdzewnej TISCO 201 430 904L 4x8 316l Wyżarzanie płyt
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| gatunek: | 201 304 310S 430 904L |
| Grubość: | 3.0-15mm |
Blacha ze stali nierdzewnej POSCO Mill 316 420 430 14ga 10ga 2B Powierzchnia 304 1000 mm
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Grubość: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
A284GRB ODM Wlewy walcowane na gorąco ze stali miękkiej 3-8MT
| Waga cewki: | 3-8MT |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
1045 Warto walcowane blachy ze stali węglowej odporne na zużycie 0,5 mm
| Krawędź: | Młyn, szczelina, okrągły |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm-12000 mm |
| Materiał: | Stal węglowa |
440c 304 Cewki walcowane na gorąco ze stali nierdzewnej 1/2 "OD X 50 Ft
| Materiał: | SS 316 |
|---|---|
| Stopień: | 300 Series |
| Długość: | Żądanie klienta |
Cewka szczelinowa 3/8 "ze stali nierdzewnej Ss316 Ss 202 Cewka
| Materiał: | ss 310 |
|---|---|
| Stopień: | 300 Series |
| Długość: | Żądanie klienta |
Cewka z blachy ze stali nierdzewnej 3/4 cala 201 316L Ss 304 Cewka
| Stopień: | 200,300 serii |
|---|---|
| Długość: | 5800 mm lub jako wymóg |
| Szerokość: | 2500 mm lub jako wymóg |
ASTM AISI 430 Arkusz 316L Ss 316 Inox Płyty ze stali nierdzewnej nr 1 2B wykończenie
| Gatunek: | 430 316 316L |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
304 walcowane wyżarzone blachy ze stali nierdzewnej 60 mm ASTM Mill Edge Plate
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,4-60mm |
| Długość: | 1000-6000mm |

