Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
430 Ss L Kątowy walcowany na gorąco pręt o jednakowej wielkości, wytrzymałe profile ze stali nierdzewnej
| Kształt: | Pręt o równym kącie |
|---|---|
| Stopień: | 430 |
| Grubość: | 1,2-3,0 mm |
ASTM Perforowana siatka ze stali nierdzewnej 0,5 Mm SS201 SS410 Lustro polerowane
| Standard: | ASTM (JIS, SUS) |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Grubość: | 0,10 mm-15,0 mm |
201 202 304 316 430 Płyty ze stali nierdzewnej 5 mm 6 mm grubość 4x8 20 gauge
| Dostosowany rozmiar: | szerokość 100-1500mm, długość 500-6500mm |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Słowo kluczowe: | Płyta ze stali nierdzewnej |
BA Rurociągi spawane ze stali nierdzewnej 201 304 316l 409l 410 420 430
| Opis: | rury spawane ze stali nierdzewnej 201 304 316l 409l 410 420 430 |
|---|---|
| Nikiel: | 8% |
| Termin płatności: | 30% zaliczki T/T + 70% salda |
Arkusze ze stali nierdzewnej 316l 304l Płytka spawalnicza polerowana 2200 mm
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB itp |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno, wyżarzane |
| Czas dostawy: | 15-21 dni |
Blacha ze stali nierdzewnej AISI 430 NB 1MM 1000X2000 1250X2500
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | EN 1.4511 AISI 430 |
| Grubość: | 0.1-20mm |
SS Mirror Finish 0,5 mm Blachy ze stali nierdzewnej 2b Wykończenie 202 304 304l Rohs
| Orzecznictwo: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Gatunek: | 202 304 304l |
| Grubość: | 0,5-1,25 mm |
10,8-8,0 mm grubość Q235 Q345 Hr Ms Płytka ze stali węglowej walcowana na gorąco
| Odporność na korozję: | wysoki |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| rozciąganie: | 20-25% |
2B kwadratowa okrągła rura ze stali nierdzewnej 1.4301 304 316l 321
| Nikiel: | 8% |
|---|---|
| Usługi przetwarzania: | Spawanie Cięcie Odwijanie Wykrawanie |
| Port morski: | Szanghaj, Ningbo. |

