Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
253Ma Taśmy metalowe ze stali nierdzewnej 316 1,2 mm Duplex 2205 2507 254SMO
| Stopień: | Seria 400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,15 mm - 4,00 mm |
| Długość: | Wymagania klienta |
Mill Edge 3.0mm Arkusze ze stali nierdzewnej Ss 904L 2B Polerowana konstrukcja przemysłowa
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN itp |
|---|---|
| stopień: | 904 |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
Płyta ze stali nierdzewnej AISI ASTM Duplex 1800 mm 201 2507
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 201/304/316/321/904L/2205/2507 |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm / 3 mm-100 mm |
ASTM 0,2 mm 1,5 mm G90 Blacha ze stali ocynkowanej GI Z275 SGCC Regular Spangle
| Nazwa produktu: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Stopień: | Blacha stalowa ocynkowana DX51D SGCC |
| Typ: | blacha |
Astm A36 Ss400 Q235 Płytka żelaza 25 mm 26 mm grubość Płytka stali węglowej
| Krawędź: | Młyn, szczelina, okrągły |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm-12000 mm |
| Materiał: | Stal węglowa |
Płyty ze stali węglowej łagodne Sae 1006 1008 1017 AISI
| Krawędź: | Młyn, szczelina, okrągły |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm-12000 mm |
| Materiał: | Stal węglowa |
Grubość 4,8 mm Walcowane na gorąco kanały ze stali węglowej Q235B w kształcie litery U
| Nazwa produkcji: | Pasek kanału U |
|---|---|
| Klasa: | Q235B |
| Gęstość: | 4,8 mm |
0,8 mm cienkie paski ze stali nierdzewnej 316 do drzwi 2B BA Finish
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm |
| Szerokość: | 2-1219mm |
420 405 Taśma ze stali nierdzewnej 0,9 mm
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm |
| Szerokość: | 2-1219mm |
0.8-8mm Grubość 65mn Taśmy ze stali sprężynowej używanej do cięcia piły
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek stali: | Q195, Q235, SPCC, 65Mn, 40CR, S45C, CK75.... |
| technik: | Walcowane na zimno |

