Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
Płyty ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm 3/8 316 2b Wykończenie No1 316Ti 2 mm arkusz ss
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 6mm / 9mm |
| Długość: | 1000–6000 mm |
253MA Rura ze stali nierdzewnej bez szwu o średnicy 25 mm i dobrej odporności na korozję
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | 253MA |
| Długość: | 1200-3000mm |
Długość 1-12 m Arkusze ze stali węglowej Stal niestandardowa Q195 Walcowana na gorąco
| Długość: | Jako wymóg |
|---|---|
| Powierzchnia: | olej, czarny, ocynkowany |
| Uszczelka: | Standardowe opakowanie portu morskiego |
Rozmiar koszularny grubie obróbki krawędzi 304 stali nierdzewnej cewki taśmy stalowej walcowanej na gorąco
| Zastosowanie: | Budownictwo, Dekoracja, Przemysł, Sprzęt AGD |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
A36 S275jr S355jr Ms Płytka ze stali węglowej walcowana na gorąco Płytka ze stali miękkiej
| Krawędź: | Młyn, szczelina, okrągły |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm-12000 mm |
| Materiał: | Stal węglowa |
AR400 AR500 Ar450 AR450F Ar450 Blacha stalowa walcowana na gorąco
| Gatunek: | AR400 |
|---|---|
| Długość: | 1-6M LUB CEWKA |
| Szerokość: | 1000-2500mm |
Rury stalowe ocynkowane ogniowo ASTM A 333 GR. 6 Harmonogram 40 dla budownictwa
| Nazwa produktu: | Rura stalowa ocynkowana ogniowo |
|---|---|
| Stopień: | ASTM A106 Gr.B |
| Kształt: | Stalowa rura |
Wytrzymała stalowa tablica z cynizowanym powłoką 30-275 g/m2 Idealna do budowy
| Powierzchnia: | 30-275 g/m2 |
|---|---|
| rozciąganie: | 16-30% |
| Waga cewki: | 3-8MT |
ASTM A283m Q235b SA 387 GR.5 Płytka ze stali węglowej o wysokiej odporności na zużycie
| Zastosowanie: | Budownictwo, przemysł stoczniowy, maszyny, zbiorniki ciśnieniowe |
|---|---|
| Krawędź: | Młyn, szczelina, okrągły |
| Formularz: | Pościel |
St52-3 S700mc S420mc S420n S355j2g S355jr S355nl S355mc St52 Płytka ze stali węglowej
| Zastosowanie: | Płytka kotłowa, płytka kontenerowa, płytka flanserowa, płytka statkowa itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-12000 mm |

