Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
S355jr Płytka stalowa węglowa do konstrukcji Płytka żelaza czarna do materiałów budowlanych
| Zastosowanie: | Płytka kotłowa, płytka kontenerowa, płytka flanserowa, płytka statkowa itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-12000 mm |
Rurociąg ze stali nierdzewnej Ss 316l
| Zastosowanie: | Chemia, ropa naftowa, medycyna, żywność itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź rozcięta lub krawędź frezowana |
| Koniec: | końcówka prosta lub końcówka spinalna |
Grubość 0,3-120 mm AISI 310 316 No.1 2B Blacha ze stali nierdzewnej z powierzchnią powierzchni
| Długość: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm/1219mm/1250mm |
| Grubość: | 0,3-120 mm |
GBT24186 NM360 NM400 NM500 Nm450 Płyta stalowa 15 mm walcowana na gorąco
| Stopień: | A36, SS400, Q235B itp |
|---|---|
| Długość: | 3-12 m, 6 m-12 m lub jako wymóg |
| Szerokość: | 600-1500 mm |
PPGF PPGL PPGI Producenci cewek stalowych budują wstępnie powlekaną blachę aluminiową
| Standard: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN itp. |
|---|---|
| Szerokość: | 750-1250mm |
| Grubość: | 1mm-6mm |
Lustro 202 Płyta ze stali nierdzewnej 10 mm Głębokie tłoczenie ASTM klasa 201 316l
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB itp |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 3.0-100mm |
Płyta ze stali nierdzewnej AISI 2507 304L Odporność na kwasy o grubości 3,0 mm
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L |
| Grubość: | 3.0-100mm |
Precyzyjne płyty ze stali nierdzewnej 201 316 317L 904L Grube
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Grubość: | 0,15 mm-10 mm lub dostosowane |
Panel ze stali nierdzewnej z tłoczoną falą wodną 0,25 mm Arkusz falisty 316L do sufitu
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-20mm |
| Szerokość: | 12000-2500mm |
AISI SUS 201 430 Arkusz blachy cewki ze stali nierdzewnej 2B Powierzchnia BA HL
| Standard: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | AISI SUS Ss 201 304 316 430 |
| Grubość: | 0,12-5,0 mm lub dostosowane |

