Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
SS410 Ss 430 Cewka 0,8 mm do 10 mm
| Waga cewki: | 1-25m |
|---|---|
| Specjalne zastosowanie: | Stal odporna na zużycie |
| Długość: | jako żądanie klienta |
5mm 24G X 5/16" Taśmy ze stali sprężynowej do gięcia 500mm C75
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek stali: | Q195, Q235, SPCC, 65Mn, 40CR, S45C, CK75.... |
| technik: | Walcowane na zimno |
1075 1095 Niebieska hartowana blacha ze stali sprężynowej
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek stali: | Q195, Q235, SPCC, 65Mn, 40CR, S45C, CK75.... |
| technik: | Walcowane na zimno |
ASTM 0,2 mm 1,5 mm G90 Blacha ze stali ocynkowanej GI Z275 SGCC Regular Spangle
| Nazwa produktu: | blacha ocynkowana |
|---|---|
| Stopień: | Blacha stalowa ocynkowana DX51D SGCC |
| Typ: | blacha |
304 oczyszczony jasnobrązowy kołnierz żelaza nierdzewnego
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, maszyny itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
JIS DIN ASTM AISI Ceny przemysłowe 904L Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, maszyny itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 "Sch80 904L 304 z polerowaną powierzchnią
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | Seria 904L/420/316/304 |
| Długość: | 5800/6000mm |
Walcowane na zimno 201 serii 201 304 316l 410 310s 321 2205 2507 Hl 2b Ba nr 4 Wrębka wtórna ze stali nierdzewnej w magazynie
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
Astm Ss 201 304 316 310s 316ti 309s 409 904 430 Szczotkowane/Lustrzane stalowe/Aluminiowe/Węglowe
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
Ss304 304 316 430 Stopień 2b Wykończenie Płyty ze stali nierdzewnej Wleśnia Ba serii 300
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |

