Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
GBT24186 NM360 NM400 NM500 Nm450 Płyta stalowa 15 mm walcowana na gorąco
| Stopień: | A36, SS400, Q235B itp |
|---|---|
| Długość: | 3-12 m, 6 m-12 m lub jako wymóg |
| Szerokość: | 600-1500 mm |
201 202 304 304l Dekoracyjna blacha dachowa ze stali nierdzewnej
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
Q235 Ms Blat stalowy diamentowy Blat stalowy łagodnego węgla Blat stalowy konstrukcyjny Ms Blat stalowy kwadratowy
| Odporność na korozję: | wysoki |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| rozciąganie: | 20-25% |
20 Grubość ASTM 5115 Walcowane na gorąco niskowęglowe płyty ze stali stopowej o dobrej spawalności
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grubość: | 20mm |
| Długość: | 6000 MM |
1.2-16mm Gorąco walcowane 301 304 316 Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej do maszyn
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-6000 mm |
3.5mm-1550mm Astm 201 304 Żelazna cebula ze stali nierdzewnej do dekoracji budynków 8K powierzchnia
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| świadectwo: | ISO, SGS, BV itp. |
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie wysyłkowe |
Produkty ze stali stopowej Hastelloy B-2 Pręty okrągłe ze stopu niklu Hastelloy C-22
| Stopień: | Nickle, hastelloy c22 |
|---|---|
| Rezystancja (μΩ.m): | Baza |
| Wytrzymałość graniczna (≥ MPa): | 690 |
10 mm 16 mm St37 Q235b Hr Karterowana płytka żelaza
| Odporność na korozję: | wysoki |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| rozciąganie: | 20-25% |
JIS 410 430 Ss Lustrzany arkusz wykończeniowy o grubości 2,0 mm
| Standard: | DIN, AISI |
|---|---|
| Stopień: | Seria SS 410 430 420 400 |
| grubość: | 2,0-3,0 mm |
Opakowanie oleju z elektrolitycznej blachy białej ETP 0,3 mm Cienka jasna powierzchnia 4,0 mm
| Nazwa produktu: | Blacha elektrolityczna |
|---|---|
| Materiał: | Blacha elektrolityczna ETP |
| Grubość: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |

