Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
Warto walcowane, zimno walcowane Astm 201 304 310s 316 Walcowana cebula ze stali nierdzewnej
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
Płyty ze stali walcowanej na zimno 304 201 316l 301 410 309s 310s Stryj ze stali nierdzewnej
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| świadectwo: | ISO, SGS, BV |
2205 2507 Wielkość na zamówienieFabryczna lista cen cewki ze stali nierdzewnej
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
409l Wysokiej dokładności wymiarowej
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
Szerokość 3,5 mm1550 mm Astm 201 304 Żelaza nierdzewna Wleśnia do dekoracji budynków
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| świadectwo: | ISO, SGS, BV itp. |
| Dostawa: | 7-15 dni po otrzymaniu wpłaty lub akredytywy |
ASTM A29 A29M 04 Płyty ze stali stopowej 5 mm 10 mm Katolicka powłoka cynkowa ochronna
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Długość: | 1000-4000 mm |
| Wysyłka: | Spedycja morska |
AR400 AR500 Ar450 AR450F Ar450 Blacha stalowa walcowana na gorąco
| Gatunek: | AR400 |
|---|---|
| Długość: | 1-6M LUB CEWKA |
| Szerokość: | 1000-2500mm |
Grubość 1,0 mm Nr 1 Suface 316L Blacha stalowa Powolne toczenie
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | SUS316 |
| grubość: | 1,0-3,0 mm |
ASTM A36 1008 4320 S235jr Niskówęglowa stal diamentowa blacha metalowa
| Odporność na korozję: | wysoki |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| rozciąganie: | 20-25% |
Astm A36 Odporność na korozję metalu ze stali węglowej
| Odporność na korozję: | wysoki |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| rozciąganie: | 20-25% |

