Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
2B 316 Blacha walcowana na zimno ze stali nierdzewnej Dekoracyjna płyta 40 mm
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 310 316 |
| Grubość: | 20-100mm |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 6 mm Lustro BA
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
316L Hairline 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 16 Panel pomiarowy
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |
SS304 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Wykończenie lustrzane dekoracyjne
| STANDARD: | JIS, AiSi |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Czas dostawy: | 15-21 dni |
CR Walcowana na zimno stal cewki 2500 mm AISI Gi Sheet Coil
| Stopień: | A36 / Q235B |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco |
| Długość: | 6-12 m lub w razie potrzeby |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno AISI 10 mm gruba krawędź szczelinowa
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 321 |
| Grubość: | 0,15-120 mm |
Zero Spangle walcowana na zimno blacha stalowa ocynkowana w cewce SGCC SGCD JIS G3302
| Wygląd: | bańka lub bez bańki |
|---|---|
| Grubość: | 0,15–3 mm |
| kolor: | Srebro |
304 0,3 mm płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Budowa mieszkaniowa
| Gęstość: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Konstrukcja/dekoracja/przemysł/płyta okrętowa/płyta kontenerowa |
| Obsługa powierzchni: | Walcowane na zimno |
Ultra twardy 30x blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 11 Gauge 12 Gauge
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| koniec: | Wymaganie |
BA Powierzchnia walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 316 Płyta o niestandardowym rozmiarze
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L/316 |
| Grubość: | 0,3-300 mm |

