Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 3 mm SUS 400 mm 304 316L Płyta cięta
| Standard: | ASTM, SUS, JIS |
|---|---|
| stopień: | 201 202 301 304 304l 316 316l 310 410 430 |
| Grubość: | 0,2-400mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno TISCO ASTM 304 316 430 1,5 mm 1 mm z rozciętą krawędzią
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 304 316 430 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |
ASTM Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304 316 1000 - 6000 mm
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Po sprzedaży: | Bezwarunkowy zwrot pieniędzy za problemy z jakością |
3X3 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 3 mm przycinana na wymiar blacha stalowa
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Skończyć: | Wymóg |
Grubość 0,12-3,0 mm 310S 309 Blacha ze stali walcowanej na zimno 2B Powierzchnia BA
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B/BA/Lustro/HL/Nr 1 |
304L Duża blacha walcowana na zimno ze stali nierdzewnej 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Gatunek: | 321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 0.12mm-10.0mm |
AISI Walcowana na zimno płyta lustrzana 430 Metalowa dekoracyjna blacha ze stali nierdzewnej
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 430 |
| Grubość: | 0,01-200mm |
ASME Surface 2b Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej BA Satyna 0,3 mm do dekoracji
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Gatunek: | 201 304 316 430 |
| Grubość: | 0,25-1,5 mm |
5 mm hartowana stal sprężynowa walcowana na zimno jasna powierzchnia
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek stali: | Q195, Q235, SPCC, 65Mn, 40CR, S45C, CK75.... |
| technik: | Walcowane na zimno |
S400 A36 Q235B Q195 Dostawcy cewek ze stali węglowej walcowanej na zimno
| Stopień: | 45 # S400 A36 Q235B Q195 |
|---|---|
| Długość: | Jako twoje wymaganie |
| Szerokość: | 500-2600 mm |

