Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolling steel ] mecz 684 produkty.
SAE1006 SAE1008 Cewka ze stali miękkiej walcowanej na zimno
| Długość: | Jako wymóg |
|---|---|
| Powierzchnia: | olej, czarny, ocynkowany |
| uszczelka: | Standardowe opakowanie portu morskiego |
Tisco 201 310S 3,0 mm blacha stalowa walcowana na zimno w zwoju 304 2B Powierzchnia metalowa 202
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| gatunek: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Grubość: | 3.0 -4.0 lub jako twoja prośba |
0,25 mm walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej DIN 304 316 310S do użytku przemysłowego
| Grubość: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/ BA/ NR 1/ NR 4/ 8 K/ HL/ 2D/ 1D |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
2B 317L Stalowe blachy walcowane na zimno Wyższa wytrzymałość i trwałość
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Data dostarczenia: | 7-20 dni na podstawie ilości |
316 3 mm ze stali nierdzewnej, walcowane na zimno
| Obsługa powierzchni: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Blacha ze stali nierdzewnej SUS 304 8K TISCO walcowana na zimno 1,0 mm do dekoracji
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej TISCO |
|---|---|
| Standard: | ASTM A240 |
| Stopień: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 201 |
BA Jasna powierzchnia 0,3 mm Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 201 202 304 316 316L 2B
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Stopień: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
14ga 16ga Walcowana na zimno blacha Ss 2B Wykończenie 4x8 Metal 35 mm Linia włosów
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Stopień: | 304 316L 310S 317 904L 2205 |
| Grubość: | 0,15-35 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Grubość: | Cienka blacha: 0,1 mm-3 mm Gruba płyta: 3 mm-16 mm dodatkowo |
Płyta ze stali nierdzewnej Tisco Inox Walcowana na zimno 2B Wykończenie 304 316 321 16 Grubość 2000 mm
| Marka: | TISCO, BAOSTEEL, POSCO, JISCO, LISCO |
|---|---|
| Standard: | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS itp |
| Stopień: | 304 316 321 |

