Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Grubość 0,1 mm Ss 304 316 310 Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3,0 mm |
| Szerokość: | 50-500mm |
Cewka krawędzi młyna ze stali nierdzewnej 1000 mm 2507 316 201
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF, EXW |
|---|---|
| Długość: | 1000mm-6000mm |
| Po sprzedaży: | Wszelkie problemy z jakością wykryte po otrzymaniu towaru, bezwarunkowy zwrot pieniędzy |
BA Jasna powierzchnia 0,3 mm Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 201 202 304 316 316L 2B
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Stopień: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
0.025mm4mm 201 304 316 Węzeł ze stali nierdzewnej Metalowe paski stalowe
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-6000 mm |
JIS DIN ASTM AISI Ceny przemysłowe 904L Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, maszyny itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
304 oczyszczony jasnobrązowy kołnierz żelaza nierdzewnego
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, maszyny itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
Okrągła rura bezszwowa 304l Ss 304 ASTM A312 TP304 3m 6m
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Długość: | 1000–6000 mm |
409 410 430 420 304L 316 301 Stryczek z walcowanej na zimno stali nierdzewnej
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, maszyny itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
AISI 316 430 Blacha stalowa walcowana na zimno o grubości 1,5 mm i grubości 1 mm
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Gatunek: | Aisi 304 316 430 |
| Grubość: | 1,0 1,5 mm lub jako twoja prośba |
Warto walcowane, zimno walcowane ASTM 2B Powierzchnia 3,0 mm grubość 201 304 316 stopień stali nierdzewnej
| Materiał: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, itd. |
|---|---|
| Szerokość: | 600-1500 mm, można dostosować |
| Gęstość: | 0,12-0,2 mm, można dostosować |

