Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
201 304 316 Nr.4 2b 8k Węzeł ze stali nierdzewnej ISO Certyfikowany producent Cena hurtowa
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
1 mm 2 mm 3 mm grubość 304 - 310s ASTM A240/ASME SA240 Gorąco walcowana cebula ze stali nierdzewnej
| Materiał: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, itd. |
|---|---|
| Szerokość: | 600-1500mm |
| Gęstość: | 0,12-0,2 mm |
Płyty ze stali walcowanej na zimno 304 201 316l 301 410 309s 310s Stryj ze stali nierdzewnej
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| świadectwo: | ISO, SGS, BV |
1 mm grubości 304 430 904L 2b Ba jasny pasek z walcowanej stali nierdzewnej do naczyń kuchennych
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-6000 mm |
201 202 304 304l Dekoracyjna blacha dachowa ze stali nierdzewnej
| Specjalne zastosowanie: | Płyta stalowa o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Siła wydajności: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | (RM/MPa) 520 |
316 Rurociąg 0,6 mm Grubość nr 1 Węzeł ze stali nierdzewnej Płytka stalowa 6m Długość
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-6000 mm |

