Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno OEM 3/16 304 Blacha ze stali nierdzewnej Aisi 304 BA 3mm 5mm i 6mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| koniec: | Wymaganie |
T304 Aisi 304 BA Blacha ze stali nierdzewnej 16 Gauge 304 Blacha ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Skończyć: | Wymóg |
18 Gauge 1mm Ss 304 2mm Blacha Aisi 304 Ba Blacha ze stali nierdzewnej 2b
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 1-5 mm lub niestandardowe |
| Szerokość: | 500-1000 mm |
Tisco 16ga BA Blacha ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie Cięta krawędź 316 317 304 4x8 6,0 mm
| Standard: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201304301316316Ti, 316L, 321, 410S |
| Grubość: | 0,3-6,0 mm |
AISI 201 Walcowane blachy ze stali nierdzewnej 20 Gauge 0,4 mm Lustro wykończone
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,4-6,0 mm |
| Długość: | 1000-6000mm |
AISI 304 310S 410 Blacha ze stali nierdzewnej 3,0 mm BA HL 2b Płyta
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Polerowane blachy ze stali nierdzewnej BA 0,5 mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft z 20 Gauge
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15mm, 6mm |
0,5 - 500 mm Dostosowane blachy ze stali nierdzewnej 304 316 309 BA 2B Wykończenie walcowane na zimno
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | ASTM 304 316 309 |
| Grubość: | 0,5-500 mm lub niestandardowy rozmiar |
Blacha ze stali nierdzewnej do jasnego frezowania 0,12 - 4,0 mm 304 321 202 BA 2B Powierzchnia
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | 304 321 202 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |
Lustrzana blacha ze stali nierdzewnej Aisi 0,12 mm 201 430 403 316L 2B 8K Płyta
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | 316L 201 430 403 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |

