Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Grubość 8 mm AISI 316 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Cena za kg
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| grubość: | 4-10,0 mm |
| Szerokość: | 60-1200mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B AISI 316L
| Materiał: | 304 316L 316Ti |
|---|---|
| Szerokość: | 100-2000 mm lub jako wymaganie klienta |
| grubość: | 0,3-2,5 mm lub dostosuj |
201 202 304 316 430 Płyty ze stali nierdzewnej 5 mm 6 mm grubość 4x8 20 gauge
| Dostosowany rozmiar: | szerokość 100-1500mm, długość 500-6500mm |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Słowo kluczowe: | Płyta ze stali nierdzewnej |
904 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno dla budownictwa Certyfikat CE
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 904 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
Ss 316 304 2b Płytka ze stali nierdzewnej odporna na korozję powierzchniową i wysoką temperaturę
| Zastosowanie: | Budownictwo/dekoracja/naczynia kuchenne/przemysł chemiczny |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna/krawędź szczeliny |
| Kod HS: | 7219340000 |
BA 2B Wykończenie Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 316 309 Dostosowane 3 mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 304 316 309 |
| Grubość: | 0,5-500 mm lub niestandardowy rozmiar |
304 321 310s Blacha ze stali nierdzewnej szczotkowana walcowana na zimno powierzchnia BA
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
AISI Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie 1219x2438mm 3mm
| Materiał: | 434 |
|---|---|
| Grubość: | 3.0mm |
| Szerokość: | 1220mm |
SGS AISI 304L 316L 410 Blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm - 50 mm BA wykończona
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 6 mm Lustro BA
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 20-100mm |

