Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
304 321 202 Blacha ze stali nierdzewnej 485 mm 0,5 mm Grubość BA 2B Powierzchnia walcowana na zimno
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 304 321 202 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |
BA ASTM 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 304 304L 316L 201 |
| Grubość: | 0,2 mm-5,0 mm |
7mm 4x8 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Aisi 316 430 403 2B 8k Wykończenie lustrzane
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 316 430 403 |
| Grubość: | 0,12-0,6 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 4 mm 4 "X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Lustrzana metalowa płyta
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 430 403 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |
304 316 3mm walcowana na zimno powierzchnia lustra ze stali nierdzewnej używana do budowy
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 304 304L 316L |
| Grubość: | dostosowane, 0,15-100 mm |
AISI 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno JIS OEM z powierzchnią Ba
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316/316L |
| Grubość: | 0,5-80mm |
12 "X 24" 4x8 Duplex 2205 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 2b Wykończenie BA 1/8"
| Długość: | Na życzenie klientów |
|---|---|
| Szerokość: | Zgodnie z wymaganiami klientów. |
| wykończenie powierzchni: | 2B / BA / HL / NO.4 / 8K / Embossed / Gold / Rose Gold / Black Gold |
OEM ASTM EN 202 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Płyta o niestandardowym rozmiarze z wykończeniem HL
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316L |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
Arkusze ze stali nierdzewnej 316l 304l Płytka spawalnicza polerowana 2200 mm
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB itp |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno, wyżarzane |
| Czas dostawy: | 15-21 dni |
ASTM 202 304 316 Dekorowana blacha ze stali nierdzewnej Perforowana do dekoracji wewnętrznej
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 202 304 316 |
| Grubość: | 0,12-4,0 mm |

