Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
0,15 mm AISI 316 Blacha ze stali nierdzewnej Fale wody Dekoracyjne złoto do panelu ściennego
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201.202.304.316.310S.430.420 |
| Grubość: | 0,15-3,0 mm |
Astm A240 0,5 mm Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Inox Ss klasy 321 do kotła
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 304 201 316 321 310S |
| Grubość: | 2mm-20mm lub dostosowane |
202 201 HR Blachy ze stali nierdzewnej 5 mm 10 mm SUS
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| gatunek: | 202 201 |
| Grubość: | 5mm 10mm |
AISI 202 410 420 2B Blachy ze stali nierdzewnej Walcowane na zimno 0,5 mm 201 Gatunek
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Grubość 0,12-3,0 mm Hairline Blacha ze stali nierdzewnej Trawiona srebrna płyta dekoracyjna powlekana PVD
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 201 |
| Grubość: | 0,1-300 mm |
ASTM GB JIS Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm - 3 mm
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
316L 304L Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej o szerokości 3 mm 1500 mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| gatunek: | 201 316L 304L |
| Grubość: | 0,2-3,0 mm |
2B Blacha ze szczotkowanej stali nierdzewnej z wykończeniem młyna SS316 316L 6 mm ASTM A240
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 316 316L |
| Grubość: | 6/8/9/10/12mm |
10 Gauge Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1500 x 6000 mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B, NR 1 |
3mm 2mm 316 Blacha ze stali nierdzewnej perforowana lub nie Płyta 316l
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,25 - 3 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 1000-2000 mm, 600 mm - 1500 mm lub niestandardowe |

