Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
309s Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno ASTM EN 20mm gruby niestandardowy rozmiar
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316 |
| Grubość: | 20-100mm |
8K szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej Edge PVD Hairline STS304
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| gatunek: | 310S 304 316L 316Ti |
| Grubość: | 0,2-4,0 mm |
A240 Tp304 SS 304 4mm 2b Wykończenie 304 Blacha ze stali nierdzewnej 4x8
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Długość: | 1000-6000mm |
0,3 Mm 0,4 Mm 0,5 Mm Seria 400 2B Powierzchnia lustrzana Blachy ze stali nierdzewnej Płyty
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-20 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 225-250MM |
305 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Blacha ze stali nierdzewnej 304l nr 4 Wykończenie nr 1 JIS 2mm 3/8"
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 1-5 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 500-1200mm |
430 316 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Jasna płyta 4ftx8FT Matowe wykończenie
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 201 304 316 409L 420 |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm do walcowania na zimno |
ASTM A240 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno SUS436L Klasa 3 mm 2D wykończona szczotkowana
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | A240 SUS436L |
| Grubość: | 1-3 mm, 3-10 mm lub dostosowane |
304 316l Walcowane blachy ze stali nierdzewnej 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2 2,5 3,0 mm Grubość
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| gatunek: | 304 316l |
| Grubość: | 0,25 mm ~ 20 mm |
JIS 316 304 Blachy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 2B Powierzchnia 0,3 mm
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| gatunek: | 316 304 |
| Grubość: | 0,3 mm (15 mm) |
Astm Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 6 mm 3 mm 304 Blacha ze stali nierdzewnej perforowana
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 1-10 mm lub niestandardowe |
| Szerokość: | 225-500 MM |

