Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
201 202J1 310s 904l Arkusze ze stali nierdzewnej 0,5 mm 4x8ft Polerowane z 20 Gauge
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Precyzyjne płyty ze stali nierdzewnej 201 316 317L 904L Grube
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Grubość: | 0,15 mm-10 mm lub dostosowane |
0.6mm 1.5mm 2mm 10mm 201 304 310 316l Lustro Dekoracyjna blacha ze stali nierdzewnej Ss
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
2205 2507 Ss Płytka 8k Lustro Płytka ze stali nierdzewnej Płytka metalowa
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Szerokość: | 1240-2000 mm |
| Długość: | 1000-6000 mm lub niestandardowe |
304 0,3 mm płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Budowa mieszkaniowa
| Gęstość: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Konstrukcja/dekoracja/przemysł/płyta okrętowa/płyta kontenerowa |
| Obsługa powierzchni: | Walcowane na zimno |
ASTM Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304 316 1000 - 6000 mm
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Po sprzedaży: | Bezwarunkowy zwrot pieniędzy za problemy z jakością |
2B 317L Stalowe blachy walcowane na zimno Wyższa wytrzymałość i trwałość
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Data dostarczenia: | 7-20 dni na podstawie ilości |
904L Płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 0,5 mm
| Po sprzedaży: | Bezwarunkowy zwrot pieniędzy za problemy z jakością |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/ BA/ NR 1/ NR 4/ 8 K/ HL/ 2D/ 1D |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Blacha ze stali nierdzewnej 2D 8K HL 200 BA 2B do dekoracji wnętrz
| Standard: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Gatunek: | 200 300 400 seria |
| Grubość: | 1,5 mm lub dostosowane |

