Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Tisco 201 310S 3,0 mm blacha stalowa walcowana na zimno w zwoju 304 2B Powierzchnia metalowa 202
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| gatunek: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Grubość: | 3.0 -4.0 lub jako twoja prośba |
0,25 mm walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej DIN 304 316 310S do użytku przemysłowego
| Grubość: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/ BA/ NR 1/ NR 4/ 8 K/ HL/ 2D/ 1D |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
Niestandardowy rozmiar blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 316L z powierzchnią HL
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | 316/ 316L |
| Grubość: | 0,3-200 mm |
ASTM JIS Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 1500 mm 201 316 En Standard
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS |
|---|---|
| stopień: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Grubość: | 0,2-3,0 lub więcej niż 3,0 mm |
316L 904L Cienka blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm do budowy
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 2mm-20mm lub dostosowane |
Grubość 0,3-3,0 mm Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej 201/304/430/316 nr 4 2b 8k
| Materiał: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, itd. |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B/BA/8K/nr 1/nr 3/nr 4/HL, polerowane, itp |
| Gęstość: | 0,12-0,2 mm, można dostosować |
304 blachy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 4x8 ASTM 0,2-8,0 mm 2B wykończone w języku polskim
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,2~8,0 mm |
| Długość: | 1200 ~ 6000 mm |
304 płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 0,3 mm 1 mm 3 mm 5 mm grubość
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
0,3 mm 0,5 mm Grubość 316Ti 304 301 Wykończenie lustrzane z blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
| Materiał: | SS 316TI |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Grubość: | 0,3 mm-5 mm |
Grubość 0,8 mm Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej klasy 430
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | SUS 430 |
| Grubość: | 0,3/0,8 mm |

