Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Lustro 202 Płyta ze stali nierdzewnej 10 mm Głębokie tłoczenie ASTM klasa 201 316l
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB itp |
|---|---|
| Gatunek: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Grubość: | 3.0-100mm |
Grubość 0,12-3,0 mm 310S 309 Blacha ze stali walcowanej na zimno 2B Powierzchnia BA
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B/BA/Lustro/HL/Nr 1 |
Grubość 0,3-120 mm AISI 310 316 No.1 2B Blacha ze stali nierdzewnej z powierzchnią powierzchni
| Długość: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm/1219mm/1250mm |
| Grubość: | 0,3-120 mm |
ASTM 201 409L Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 3 mm płyta Inox
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 201 304 316 409L 420 |
| Grubość: | 0,4 mm-6 mm / 3 mm-100 mm |
316 201 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Lustro Pvc 1219 X 2440
| Technika: | ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco. |
|---|---|
| stopień: | 200Seria/300Seria/400Seria |
| Grubość: | 0,1 mm-300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 3 mm 10 mm 1/8 "3/16 304 i 316 ze stali nierdzewnej
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3 mm, 3 mm-100 mm |
| Długość: | 1000–6000 mm |
Grubość 0,5 mm Blachy ze stali nierdzewnej 201 Grade Hairline Dekoracyjne
| Standard: | JIS, AiSi |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Grubość zapasu: | 0,5 MM-80 MM |
AISI 2b nr 1 0,3 mm Płytka stalowa Sus 201 304 304l 316 316l 321 430 904l 4x8 2205 2507
| Twardość: | Miękkie, półtwarde, pełne twarde |
|---|---|
| Port: | Port w Szanghaju |
| test: | SGS |
Mill Edge 3.0mm Arkusze ze stali nierdzewnej Ss 904L 2B Polerowana konstrukcja przemysłowa
| Standard: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN itp |
|---|---|
| stopień: | 904 |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
0,25 Mm 0,2 Mm 0,1 Mm 3mm 302 Arkusze ze stali nierdzewnej 2B Powierzchnia
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 3-15 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 100-500mm |

