Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
SS304 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Wykończenie lustrzane dekoracyjne
| STANDARD: | JIS, AiSi |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Czas dostawy: | 15-21 dni |
Slit Edge Panel ze stali nierdzewnej 316L 2000 mm Dekoracja lustrzana Fala wodna
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 201 304 316L |
| Grubość: | 0,15-3,0 mm |
Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 316Ti 4x8 cali z powierzchnią 2B
| Standard: | ASTM, JIS DIN, GB, AISI |
|---|---|
| Stopień: | 316L, 316Ti |
| Wykończenie powierzchni: | BA / nr 4 / 1D /2D / 2B |
316 3 mm ze stali nierdzewnej, walcowane na zimno
| Obsługa powierzchni: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
AISI 316L 316Ti Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco 10 mm
| NIESTANDARDOWE KRÓCIE: | Dostępne |
|---|---|
| Obróbka krawędzi: | Szczelina, Okrągły, Gratowanie itp. |
| rozciąganie: | 46%-50% |
Arkusz pojemnika ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2000 mm 317 310 904L 2205
| Kolor: | jako twoja prośba |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Grubość 0,15-2,5 mm Arkusze ze stali nierdzewnej ASTM 316L z powierzchnią 2B Ba
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316/316L |
| Grubość: | 0,5-80mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 2,0 mm ASTM 201 304 316L Walcowana na zimno 2B BA HL 8K Wykończenie
| Standard: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 201 304 316L |
| Grubość: | 2,0 mm lub dostosowane |
316 304 Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 0,5 mm Anti Corrosion ASTM Polished
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| gatunek: | 304/316L |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
4,0 mm 201 202 Płyta ze stali nierdzewnej Plat SS Arkusze blachy Lustro Pvd
| Standard: | JIS AISI SUS |
|---|---|
| Gatunek: | 201 202 304 |
| Grubość: | 0,25-4,0 mm lub dostosowane |

