Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno ASTM 0,15 mm 304L 304 321 316L 310S 2205 430 Płyty
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASTM A240 |
| Stopień: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 |
2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Inox 201 202 310 316 14ga
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200/300/400 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
12.0mm 316 420 Blacha windy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno BA Lustro
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Gatunek: | 304 316 420 |
| Grubość: | 0,5-5,0 mm lub dostosowane |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno AISI 10 mm gruba krawędź szczelinowa
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 321 |
| Grubość: | 0,15-120 mm |
ODM GB 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Niestandardowy rozmiar Mirror BA Plate
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316/430 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
AISI 410 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1,5 mm 410s Złota płyta z krawędzią szczelinową
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| gatunek: | 410S |
| Grubość: | 5mm 1,5-3,0mm |
BA Powierzchnia walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 316 Płyta o niestandardowym rozmiarze
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L/316 |
| Grubość: | 0,3-300 mm |
ASTM AISI 430 Arkusz 316L Ss 316 Inox Płyty ze stali nierdzewnej nr 1 2B wykończenie
| Gatunek: | 430 316 316L |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Szerokość: | 1000/1219/1250/1500 mm |
AISI 304 316 SS Blacha ze stali walcowanej na zimno o grubości 0,3 mm Wykończenie 2B
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | walcowane na zimno |
| Skończyć: | Wymóg |
Płyta ze stali nierdzewnej AISI ASTM Duplex 1800 mm 201 2507
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 201/304/316/321/904L/2205/2507 |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm / 3 mm-100 mm |

