Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Astm Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 6 mm 3 mm 304 Blacha ze stali nierdzewnej perforowana
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 1-10 mm lub niestandardowe |
| Szerokość: | 225-500 MM |
Astm 2b Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 316 Wyżarzona 6000 mm 4 X 8
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316/304 |
| Grubość: | 0,3-1,0 mm |
Polerowana blacha ze stali nierdzewnej Dekoracyjne wykończenie lustrzane 201 316 Pvd Brushed 8K
| Technika: | ciągnione na zimno, walcowane na zimno, walcowane na gorąco. |
|---|---|
| stopień: | 200Seria/300Seria/400Seria |
| Grubość: | 0,1 mm-300 mm lub zgodnie z wymaganiami |
304 316 30x Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 1/4 cala 1/16 "X 8" X 12 "
| Standard: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Szerokość: | 1240-2000mm |
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
5mm 3mm 316 Płyty ze stali nierdzewnej 253ma Ss 430 Arkusze ze stali nierdzewnej do okładzin ściennych w kuchni
| Długość: | 2000mm / 2438mm / 2550mm |
|---|---|
| Szerokość: | 1000 mm-2400 mm |
| Grubość: | 0,3-180 mm lub jako żądanie |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 301 304L Płyta walcowana na zimno 304 z HL
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej JIS 316 0,3 mm wyżarzona antykorozyjnie
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316 |
| Grubość: | 0,3-1,0 mm |
Szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 3000 mm 430 Pokrycie ścian 24 Gauge
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 430 |
| Grubość: | 0,5-80mm |
2B Wykończenie blachy walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej 4,0 mm 316L Mill Edge
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 316L |
| Grubość: | 4,0-6,0 mm |
ASTM JIS Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej En Standard 2,5 mm 201 316
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 201.316.304.316L |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm |

