Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno TISCO ASTM 304 316 430 1,5 mm 1 mm z rozciętą krawędzią
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 304 316 430 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |
14 Gauge Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2500x1250 Płyty SS
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,4-6,0 mm |
| Długość: | 1000-6000mm |
Blacha ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 316 55 mm ASTM A240 TP316
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| grubość: | 0,2 mm-55 mm |
| Długość: | 2000mm-15000mm |
Blacha ze stali nierdzewnej AISI 430 NB 1MM 1000X2000 1250X2500
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | EN 1.4511 AISI 430 |
| Grubość: | 0.1-20mm |
Astm 410 430 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Powierzchnia 5,0 mm HL Magnetyczna
| Orzecznictwo: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Gatunek: | 430 410 |
| Grubość: | 4,0-12,0 mm |
0,5 mm ASTM 304 Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej, naciskając HL do naczyń kuchennych
| Standard: | GB JIS ASTM ASME PL |
|---|---|
| technik: | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Skończyć: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Wytłaczane/Złote/Różowe Złoto/Czarne Złoto |
Frezowanie blachy ze stali nierdzewnej 0,6 Mm Jasne 0,35 Mm 316L 201 430
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 316L 304 201 430 |
| Grubość: | 0,35-2,50 |
4ftx8FT Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 420 201 Lustro płytowe HL
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 304/301/201/202/316/316Ti/410/420/904L |
| Grubość: | 0,25-2,0 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej POSCO Mill 316 420 430 14ga 10ga 2B Powierzchnia 304 1000 mm
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Grubość: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
AISI EN 310s Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Rozmiar niestandardowy 0,3 - 100 mm Płyta 2D
| Standard: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Gatunek: | 304/310s/316 |
| Grubość: | 0,3-150 mm |

