Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
ASTM 304 410 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 4 "X8" Lustro z rozciętą krawędzią
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | dostosowane, 0,1-300 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
304 316L 430 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 0,08 mm - 3 mm Półtwarde lustro 2B
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-6 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
Blacha ze stali nierdzewnej Inox ASTM Walcowana na zimno BA Lustro 430 316 316L 321 2b
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 430 316 316L 321 |
| Grubość: | dostosowane, 0,35 mm ~ 0,50 mm |
SS 201 J3 304 Blacha ze stali nierdzewnej 8k Powierzchnia linii włosów w cewce
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Grubość: | 0,28 ~ 3 mm lub dostosowane |
SS Mirror Finish 0,5 mm Blachy ze stali nierdzewnej 2b Wykończenie 202 304 304l Rohs
| Orzecznictwo: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Gatunek: | 202 304 304l |
| Grubość: | 0,5-1,25 mm |
Rozmiar niestandardowy Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304L OEM JIS 2D Surface
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/304L/316 |
| Grubość: | 0,3-300 mm |
310 304 Blachy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 0,5 mm 304l 201 Lustro dekoracyjne
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 316L 304 201 430 310 |
| Grubość: | 0,5-2,50 |
ASTM 201 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej Inox Ss 1500 mm 304 316 409L
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Grubość: | 0,2-3,0 lub więcej niż 3,0 mm |
304 304L 316 310 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Odbicie lustrzane 2B Wykończenie 0,6 mm
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM304 304L 316 310 |
| Grubość: | 0,12-0,6 mm |
304 316 3mm walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 100mm używana do budowy
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |

