Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
ASME Surface 2b Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej BA Satyna 0,3 mm do dekoracji
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Gatunek: | 201 304 316 430 |
| Grubość: | 0,25-1,5 mm |
201 304 Arkusze ze stali nierdzewnej 5,0 - 15,0 mm Produkcja metali walcowanych na gorąco
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Pieczenie ciastek Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 304 2b Blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm #8 Lustro
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 - 3 mm lub niestandardowe |
| Szerokość: | 500-1200 mm |
Matowe jasne walcowane blachy ze stali nierdzewnej 2,5 3,0 mm 304 316L 4 stopy x 8 stóp Płyta
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| Stopień: | 304 316L |
| Grubość: | 0,25 mm ~ 20 mm |
Dobra jakość od TISCO 0,2-3,0 mm AISI 430 201 304 316 317 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie 4 * 8 stóp
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASTM A240 |
| Stopień: | 317304/ 304L,301S, 316L, 316 |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno z lustrem 304 316L 430 Półtwarda 2B 0,08 mm - 3 mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-6 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
BA 2B Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 0,12 mm - 10,0 mm 304L 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Stopień: | 321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 0,12 mm-10,0 mm |
AISI 2B BA Płyty ze stali nierdzewnej 4x8 430 321 201 316 316L 304L 304
| Obróbka krawędzi: | Szczelina, Okrągły, Gratowanie itp. |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Blacha ze stali nierdzewnej 4x8 |
| Port: | Szanghaj |
Frezowanie jasnych blach ze stali nierdzewnej 0,28 mm 201 J3 304 8k Powierzchnia linii włosów
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Stopień: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Grubość: | 0,28 ~ 3 mm lub dostosowane |
Metalowa blacha ze stali nierdzewnej Tisco 14ga 304 316 310S 317 Walcowana na zimno 16 Gauge
| Standard: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga |

