Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Blacha ze szczotkowanej stali nierdzewnej z wykończeniem walcowanym 220 - 3000 mm 2B AISI 316 316L A240
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Stopień: | 316 316L |
| Grubość: | 6/8/9/10/12mm |
Blacha ze stali nierdzewnej 1,5 mm HL BA 316L 430 2D 8K 2B Do płyt budowlanych Ss
| Standard: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200 300 400 |
| Grubość: | 1,5 mm lub dostosowane |
Astm 0,5m - 1,5m A240 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Inox 321 do płyt kotłowych Ss
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Stopień: | 304201316321310S |
| Grubość: | 2 mm-20 mm lub dostosowane |
SGS 14ga Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 3,0 mm 202 316 310S do ścian kuchennych
| Standard: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200/300 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 0,5 mm Tisco 904L 2205 2507 2101 2520 2304 Inox
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Stopień: | 904L, 2205, 2507, 2101, 2520, 2304 |
| Grubość: | Cienka blacha: 0,1 mm-3 mm Gruba płyta: 3 mm-16 mm dodatkowo |
SS Mirror 6mm Arkusze ze stali nierdzewnej 0,3mm 2b Wykończenie 202 304 304l Rohs
| Standard: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Gatunek: | 202 304 304l |
| Grubość: | 0,3 mm-120 mm |
14ga 202 430 Blachy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno 4x8 2B Powierzchnia 2,0 mm Płyta Inox
| Standard: | JIS G4305-2005 |
|---|---|
| Stopień: | 201430304316316Ti, 316L, 321, 410S,904L 2205 |
| Grubość: | 10-16ga |
AISI ASTM Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 201 Ba 8K Lustro
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | 316/ 316L |
| Grubość: | 0,3-120 mm |
Lustro 2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1,5 mm 1 mm 304 316 430 Krawędź szczelinowa ISO
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Stopień: | ASTM 304 316 430 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |
Frezowanie blachy ze stali nierdzewnej TISCO Jasne 0,35 - 2,50 mm 304 316 316L 430
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Stopień: | 316L 304 201 430 |
| Grubość: | 0,35-2,50 |

