Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
Jasne walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej Ba 0,4 mm - 3 mm 430 316 Frezowanie
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Stopień: | 201 304 316 409L 420 |
| Grubość: | 0,4 mm-3 mm do walcowania na zimno |
0,1 mm 2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 316 100 mm do budowy
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Stopień: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |
304 walcowane wyżarzone blachy ze stali nierdzewnej 60 mm ASTM Mill Edge Plate
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,4-60mm |
| Długość: | 1000-6000mm |
304 Lustrzane blachy ze stali nierdzewnej Tytanowe złote panele o szerokości 2000 mm
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-20 mm |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
AISI 302 303 Blacha ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno o grubości 0,15 mm
| Standard: | ASTM, DIN, EN, AISI |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Grubość: | 2,0-15 mm, 6 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej Aisi JIS walcowana na zimno 201 430 2B Ba 4mm
| Standard: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| gatunek: | 201 316 316L 430 304 304J1 |
| Grubość: | 0.1-4mm lub jako twoja prośba |
AISI Walcowana na zimno płyta lustrzana 430 Metalowa dekoracyjna blacha ze stali nierdzewnej
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 430 |
| Grubość: | 0,01-200mm |
Niestandardowa blacha ze stali nierdzewnej AISI walcowana na zimno Płyta 0,3-100 mm z wykończeniem lustrzanym 2B
| Standard: | AISI, ASTM (DIN) |
|---|---|
| Gatunek: | 304/316/316L |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
AISI 201 J2 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 1200 mm płaska płyta z polerowaną linią włosów
| Standard: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| stopień: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| Grubość: | 0,2 mm-3,0 mm |
ASTM 201 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno Płyta SS 900 mm Odporna na korozję BA
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 201 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |

