Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ aisi 304 ba stainless steel sheet ] mecz 256 produkty.
ASTM A240 Płyta ze stali nierdzewnej 30 mm polerowana 430 do dekoracji
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| stopień: | 430 |
| Grubość: | 0,3-100 mm |
22mm ciągniona na zimno austenityczna rura bez szwu ze stali nierdzewnej 304 316 321 5 "6" 7"
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Długość: | 1000–6000 mm |
1000 - 2000 mm Blacha stalowa walcowana na zimno Krawędź 304 0,3 - 100 mm
| Kolor: | jako twoja prośba |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
310S 0,4 mm blacha stalowa walcowana na zimno do dekoracji
| Zastosowanie: | Konstrukcja/dekoracja/przemysł/płyta okrętowa/płyta kontenerowa |
|---|---|
| Po sprzedaży: | Bezwarunkowy zwrot pieniędzy za problemy z jakością |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
Blacha stalowa wolno obracająca się o grubości 1,0 mm 304 316 316L 430 3,0 mm
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | SUS316 |
| Grubość: | 1,0-3,0 mm |
Panel ze stali nierdzewnej z tłoczoną falą wodną 0,25 mm Arkusz falisty 316L do sufitu
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-20mm |
| Szerokość: | 12000-2500mm |
SGS 440c Inox Iron Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 5 mm 10 mm
| Brzeg: | Krawędź cięcia krawędzi frezowanej |
|---|---|
| Gatunek: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Grubość: | 3 mm-100 mm do walcowania na gorąco |
Arkusz SS Grubość 0,8 mm Walcowany na zimno Duplex 430 Nierdzewna jasna wyżarzona płyta
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Gatunek: | SUS 430 |
| Grubość: | 0,3/0,8 mm |
1.2-16mm Gorąco walcowane 301 304 316 Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej do maszyn
| Zastosowanie: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Długość: | 1000-6000 mm |
304 316 Odporna na korozję cewka ze stali nierdzewnej 201 430 409L 410 2205 2507
| Aplikacja: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Właściwości magnetyczne: | Niemagnetyczne lub magnetyczne |
| Długość: | 1000mm-6000mm |

