Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
Wykończenie BA Cewka ze stali nierdzewnej 2000 mm z wytłoczoną powierzchnią trawioną 2B 8K HL
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Aplikacja: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| Grubość: | 0,1 mm-3,0 mm |
304L Duża blacha walcowana na zimno ze stali nierdzewnej 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Gatunek: | 321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 0.12mm-10.0mm |
AISI Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie 1219x2438mm 3mm
| Materiał: | 434 |
|---|---|
| Grubość: | 3.0mm |
| Szerokość: | 1220mm |
317 0,2 mm walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej UNS Standard Ss Plate
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| gatunek: | 317 |
| Grubość: | 0,2mm~80mm |
304 316l Walcowane blachy ze stali nierdzewnej 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2 2,5 3,0 mm Grubość
| Standard: | ASTM A240 |
|---|---|
| gatunek: | 304 316l |
| Grubość: | 0,25 mm ~ 20 mm |
ASTM 201 304 316 Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1 mm 2 mm 3 mm 2B Powierzchnia
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Gatunek: | ASTM 201 304 316 |
| Grubość: | dostosowane, 0,35 mm ~ 0,50 mm |
ASTM 304 410 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 4 "X8" Lustro z rozciętą krawędzią
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | dostosowane, 0,1-300 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
304 316 Odporna na korozję cewka ze stali nierdzewnej 201 430 409L 410 2205 2507
| Aplikacja: | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Właściwości magnetyczne: | Niemagnetyczne lub magnetyczne |
| Długość: | 1000mm-6000mm |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno AISI 10 mm gruba krawędź szczelinowa
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 321 |
| Grubość: | 0,15-120 mm |
304 4x8 walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 2400 mm antykorozyjne
| Standard: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Gatunek: | 304 |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |

