Wszystkie produkty
-
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
bezszwowa rura ss
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
ocynkowana stalowa rura
-
Cewki ze stali ocynkowanej
-
blacha ocynkowana
-
Cewki stalowe PPGI
-
Blacha stalowa
-
Kwadratowa rura ze stali miękkiej
-
Cewki ze stali węglowej
-
Arkusze ze stali węglowej
-
Odporne na zużycie stalowe płyty
-
Aluminiowa blacha stalowa
-
Miedziana rura stalowa
-
Miedziany pręt stalowy
-
Cewka z blachy miedzianej
-
Profile ze stali konstrukcyjnej
-
John Fairbanktaśma ze stali nierdzewnej o dobrej jakości, a obsługa sprzedawcy jest bardzo dobra. lubię tę firmę, mam nadzieję, że mogę znów z tobą współpracować -
RickyWspółpracuj z zamówieniem próbnym. Obsługa jest doskonała, a cena bardzo dobra. Jakość produktu jest gwarantowana i może wytrzymać kontrolę -
Harisz kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ، ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكن أيضًا جودة البض Twojej -
Ostry czesakdobrze, jakość cewki ze stali ocynkowanej jest dobra i nie widzę na nich zepsutych. to jest miłe -
FleuriauSzybkość przesyłki jest bardzo szybka, a wymagania mogą mnie spełnić. -
Krouma600 ton płyt ze stali nierdzewnej 316L, szybka dostawa. -
Pedro Ngeru MainaRozmowa była bardzo przyjemna i profesjonalna. Wszystkie problemy można rozwiązać. Jednak cena nadal nie osiąga pożądanego celu. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy mieli okazję współpracować -
Andrew Greg - Turcjato jest drugie zamówienie, które kupuję tę firmę, jakość jest bardzo dobra, taka sama jak jakość europejska. Będziemy kontynuować współpracę z tą firmą. -
Mechile Kilar Chard - Brazylia200 ton blachy ze stali nierdzewnej przybył 10 października 2014 r., Jakość jest bardzo dobra. Czas dostawy jest bardzo szybki To bardzo szczęście, że znaleźliśmy tę fabrykę -
Pongpol Pluemsati-TajlandiaJakość jest bardzo dobra, a czas dostawy bardzo szybki, chcemy prowadzić długoterminową współpracę z tą firmą
słowa kluczowe [ cold rolled stainless steel coils ] mecz 410 produkty.
BA TISCO Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 904L 304L 304 321 316L |
| Grubość: | 0,1-0,5 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Lustro 2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 1,5 mm 1 mm 304 316 430 Krawędź szczelinowa ISO
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Stopień: | ASTM 304 316 430 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno z lustrem 304 316L 430 Półtwarda 2B 0,08 mm - 3 mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-6 mm |
| Materiał: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
BA 2B Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 0,12 mm - 10,0 mm 304L 7MM 310s Mill Edge
| Standard: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Stopień: | 321/310s/410/420/430 |
| Grubość: | 0,12 mm-10,0 mm |
SGS 14ga Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 3,0 mm 202 316 310S do ścian kuchennych
| Standard: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Stopień: | Seria 200/300 |
| Grubość: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
0,1 mm 2B BA Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 316 100 mm do budowy
| Standard: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Stopień: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Grubość: | 0,1-3,0 mm lub na żądanie |
Okładzina Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej Taśma ze stali nierdzewnej 316 2mm 3mm
| Gatunek: | Seria 200 300 400 |
|---|---|
| Długość: | 1500 mm lub jako wymóg |
| Szerokość: | 250 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno OEM 3/16 304 Blacha ze stali nierdzewnej Aisi 304 BA 3mm 5mm i 6mm
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| koniec: | Wymaganie |
0,25 - 2,5 mm Cewka ze stali nierdzewnej Tisco Cewka walcowana na zimno 304 316L 201 430 2B
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | 304 316L 201 430 |
| Grubość: | 0,25-3,0 mm |
Blacha Tisco Mirror HL Cewka ze stali nierdzewnej AISI 201 304 316 2B 2,0 mm
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Stopień: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| Powierzchnia: | Ba/2b/No. Ba/2b/Nie. 1/No.4/8K/HL 1/nr 4/8K/HL |

